Jump to content
tasedano

Un avion MIG-21 Lancer, lovit de patru OZN-uri în România

Recommended Posts

WTF people OZN nu e egal cu aliens ... Cum a zis cineva mai sus OZN = obiect zburator neidentificat ( adica poate fi si o bucata de caca daca zboara si nu se stie ce e ) asa ca nu va mai tot amuzati.

p.s din videourile ce le-am vazut la tv pareau fragmente din ceva ( din ce , habar n-am si se pare ca nici expertii militari :)) )

Link to comment

Sillent mijto filmuletele dar nu prea vad cum ar zbura acele farfurii cu asa mare viteza ... in ultimul filmulet pe care lai pus mie mi se pare f performanta "masinaria aia" si nu prea vad cum ar zbura cu viteza asa mare ... abia sa ridicat peste copaci si se clatina ...

omule,tu nu vezi ca alea sunt home-made (adica facute de un singur om pasionat de asa ceva),tu nuti dai seama ce poate face o echipa de la nasa?e ca si cum te apuci tu singur sa contruiesti o masina si o compari cu una facuta de firma bugati #-o

tot ce vezi in acele video-uri e facut de civili,care nau acces la tehnologiile militare (iti dai seama ca sunt secrete de stat)

un ex mai bun:compara o racheta facuta de o echipa de amatori (o inaltime de 10m) cu o racheta facuta de nasa :pumn:

Link to comment

omule,tu nu vezi ca alea sunt home-made (adica facute de un singur om pasionat de asa ceva),tu nuti dai seama ce poate face o echipa de la nasa?e ca si cum te apuci tu singur sa contruiesti o masina si o compari cu una facuta de firma bugati #-o

tot ce vezi in acele video-uri e facut de civili,care nau acces la tehnologiile militare (iti dai seama ca sunt secrete de stat)

un ex mai bun:compara o racheta facuta de o echipa de amatori (o inaltime de 10m) cu o racheta facuta de nasa :pumn:

cum zici u da tot nu cred k erau nave spatiale :) din nus ce galaxie ... eu cred k erau niste parti dintrun avion ceva ...

un sfat puneti semafoare pt avioane sa nu mai faca accidente :-"

Link to comment

@valek .. si din toate miile de useri de pe linkmania .. te`ai gasit u sa ma inveti.. oh well

a zis cineva .. daca erau ozn`uri .. (aliens ....) era pe toate posturile TV .. pana si pe cartoon network.

Vezi ca pentru tine ozn inseamna aliens? Ai zis-o chiar singur.

Chiar crezi ca daca 'erau aliens' se puneau pe posturi?

Link to comment

Vezi ca pentru tine ozn inseamna aliens? Ai zis-o chiar singur.

oh my god frate , esti mai tare ca si poza de deasupra :))

.. puneam in paranteza expre pt tine sa intelegi ca vorbesc despre ozn`uri (alien related) ... ca si cum ar fii extraterestrii , nu ca ..vorba lu' i need money .. , "unidentified flying shit... "

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...