Jump to content
Worf

na ma sa radeti si voi

Recommended Posts

nui suport , is niste plangaciosi la baieti ma refer acum ca fetele ca fetele le inteleg is proaste nai ce face

Cum draq sa plangi ca nu tia iesit freza ca la X sau Y din filmu de asear?

Cum draq sa zici ca tiai da sangele din tine sa iei 10 la bac?

Cum draq sati faci unghile negre ca baiat?

SI eu mai ascult black metal si stiu ca pe la black metalisti mai e moda cu unghi negre da sincer mi se pare cam aiurea ca baiat sati pictezi unghile

P.S nici eu nam tata dar daca aveam si dadea in mama eram demult in puscarie pt ucidere din culpa

Emo pt mine este : wimp , pussy , gay.,

Link to comment
Share on other sites

Cum draq sati faci unghile negre ca baiat?

SI eu mai ascult black metal si stiu ca pe la black metalisti mai e moda cu unghi negre da sincer mi se pare cam aiurea ca baiat sati pictezi unghile

P.S nici eu nam tata dar daca aveam si dadea in mama eram demult in puscarie pt ucidere din culpa

Emo pt mine este : wimp , pussy , gay.,

dar parca si black metalistii erau mai masculini decat astia :)) eu mor cand ii vad pe strada, cu blugii aia jegosi si prafuiti de abea stau pe ei, si negru la ochi, parul vopsit negru etc si probabil au impresia ca arata bine :)) sunt atat de penibili...

e oarecum normal ca au atras atata antipatie din partea lumii, din moment ce pana si in Libertatea a aparut un reportaj in care un emo povestea cum se cresteaza cu lama cand sufera :coffee: wtf?!? cui ii plac deprimatii?

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 4 2008, 01:40' post='2821377']

Mai bine satanist decat Manelist si emo :-j@ :P bl@ck Rock RuLlz

fara suparare dar mai bine esti prost ! decat satanist :)) va strica rocku asta pe toti la creier

PS: nam nici o treaba cu manele si emo :-j

Link to comment
Share on other sites

va strica rocku asta pe toti la creier

aprob -_-

[Emo] vrei si tu o lama?:)

@look la filmulet 1:33 :| mi s-a facut chiar sila..nici n-am avut curajul sa ma uit mai departe 8-| cred ca de aia vreti toti sa va omorati :) nu va suportati .. nici noi nu va suportam , go on

Link to comment
Share on other sites

Hai sa va fac un post acid . Poate va fac sa intelegeti . DonPante tie nu ti-e jena de tine cand vi cu baschetii aia in picioare de zici ca mergi pe vapoare? Nu ti-e jena cand iti vezi tricoul pe tine stand ca pe un gard doar ca sa semeni si tu cu 50Cent? Nu ti se pare ca esti patetic cand incepi sa mergi balanganandute pe strada ca un betiv doar sa pari si tu "gangsta'" ?

Rockul e o muzica de suflet . Depresia e ceva mental ... o boala precum cancerul . Nu vei scapa nici o data de ea . Se poate agrava . Voi va gasiti alinarea in "hip-tzop" "rap" noi in rock . Iar tu DonPante crezi ca esti "benga" ca umblii si te lauzi ca ai batut pe x si y . Ei bine eu iti zic ca esti mult mai prost decat multi alti rockeri . Nu de alta... dar vad ca iti cam place sa te iei asa de lume doar ca te vezi si tu "hip-tzoper" . Uitativa la voi si dupa bagati degetele in ochi la ceilalti . Si eu pot sa jignesc asa cum faceti voi . Dar diplomatie prea putini aveti sa imi dovediti ca aveti IQ mai mare decat al lui Bush (echivalentul unei maimute)

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky, trebuie sa le vorbesti pe limba lor.Daca vorbesti diplomat nu inteleg, sau te ia la "misto", ca eu sunt "GIGOLO ITALIAN 500$$", "DE PUTA MADRE", "BAROSANUL NAMBAR UAN", etc

btw: nu te pune cu prostu, are mintea odihnita

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky' date='Jun 4 2008, 18:49' post='2822583']

Hai sa va fac un post acid . Poate va fac sa intelegeti . DonPante tie nu ti-e jena de tine cand vi cu baschetii aia in picioare de zici ca mergi pe vapoare? Nu ti-e jena cand iti vezi tricoul pe tine stand ca pe un gard doar ca sa semeni si tu cu 50Cent? Nu ti se pare ca esti patetic cand incepi sa mergi balanganandute pe strada ca un betiv doar sa pari si tu "gangsta'" ?

Rockul e o muzica de suflet . Depresia e ceva mental ... o boala precum cancerul . Nu vei scapa nici o data de ea . Se poate agrava . Voi va gasiti alinarea in "hip-tzop" "rap" noi in rock . Iar tu DonPante crezi ca esti "benga" ca umblii si te lauzi ca ai batut pe x si y . Ei bine eu iti zic ca esti mult mai prost decat multi alti rockeri . Nu de alta... dar vad ca iti cam place sa te iei asa de lume doar ca te vezi si tu "hip-tzoper" . Uitativa la voi si dupa bagati degetele in ochi la ceilalti . Si eu pot sa jignesc asa cum faceti voi . Dar diplomatie prea putini aveti sa imi dovediti ca aveti IQ mai mare decat al lui Bush (echivalentul unei maimute)

hip hop e un trend mai stilat decat crezi tu. bascheti de zici ca mergi pe vapoare? huh? ce acid ai fost...

nici nu ma imbrac ca un hip hopper, pantaloni largi si alte chestii, doar ascult. nu ma balangan pe strada ca sa par mai "gangsta". in schimb, am un mers normal, nu tinandu-mi paunul...pardon freza...la aceeasi inaltine, razant cu solul pe tot parcursul drumului.

Link to comment
Share on other sites

1. Habar n-ai ce e aia EMO, sau cum arata un EMO

2. Are dreptate, ai iqu` cam mic. deh, unde nu e, nici d-zeu nu cere (cred ca se potriveste, cu toate ca sunt ateu :-? ). Macar numai semnaliza.

3.Esti benga rau ma, baietasi de cartier cu pac-pac`uri in cap vazute prin filme.

EDIT: TI-AI EDITAT POSTU HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

btw, s-a inventat fixativu :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...