Jump to content
Worf

na ma sa radeti si voi

Recommended Posts

#-o

nush ce aveti cu emo astia...

asa dintr-o data ati inceput toti cu emo..emo..emo..lasa-i ma sa traiasca si ei pe langa casa omului..

cu ce va deranjeaza pe voi treaba asta?

le dati voi de mancare?

sincera sa fiu..decat manelist mai bine emo... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

#-o

nush ce aveti cu emo astia...

asa dintr-o data ati inceput toti cu emo..emo..emo..lasa-i ma sa traiasca si ei pe langa casa omului..

cu ce va deranjeaza pe voi treaba asta?

le dati voi de mancare?

sincera sa fiu..decat manelist mai bine emo... :tiphat:

/true

Link to comment
Share on other sites

#-o

nush ce aveti cu emo astia...

asa dintr-o data ati inceput toti cu emo..emo..emo..lasa-i ma sa traiasca si ei pe langa casa omului..

cu ce va deranjeaza pe voi treaba asta?

le dati voi de mancare?

sincera sa fiu..decat manelist mai bine emo... :tiphat:

decat manelist mai bn emo , CLAR ;)

Link to comment
Share on other sites

lasa-i ma sa traiasca si ei pe langa casa omului..

-da ce-s ma ?! - animale :rofl1:

n-am nimic cu ei ... dar unii dintre ei au probleme psihice :(

sau acum a mai aparut combinatia : cocalar + emo = naspet (cocalari care n-au bani de placa si isi fac bretonu` cu pieptenele si gel la 10mii) :(

Link to comment
Share on other sites

Incultura romaneasca . Si in general astia care zbiara incontinu EMO EMO EMO EMO sunt copilasi de 13-15 maxim 16 ani care au vazut si ei in Emo la OTV si habar nu au ce e aia . Si se cred amuzanti . Hai sa incepem sa facem asa si de raperi ca stau hainele pe voi ca pe gard . Fiecare cu ce il doare . Sau hai sa facem misto si de houseri ca se imbraca in roz . E treaba fiecaruia ce face si voi va purtati absolut penibil . Si chiar nu vad nimic amuzant in toate tampeniile astea .

P.S: NU sunt emo... dar devine foarte stresant sa vad toti tziptzerii tzipand EMOOO sa fie si ei "cul" si btw pt cei care nici pana in ziua de azi nu si-au dat seama acel EMO se pronunta "IMO" nu de alta dar m-am saturat sa tot aud pe strada "Emoooo =P~"

Link to comment
Share on other sites

l-ati suparat pe rtk , acuma se arunca de la etaj :(

bwa 2 and a half m3n, vezi ca topicu de grasi e mai incolo :x

eu fac misto de tine pe mess, tu vii pe forum si-mi folosesti glumele, bv ma esti c00l

cu cine vb tu ma? tu esti om de vorbit?=))

Link to comment
Share on other sites

bwa 2 and a half m3n, vezi ca topicu de grasi e mai incolo :x

vezi ca sectiunea emo nu e aici. poate sa vb cu razvan sa va faca sub-forum la discutii generale.

ahahah , uite cine vorbi <3 herte , pitipoanca.xxx e si ea pe acolo

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky' date='Jun 3 2008, 12:15' post='2819617']

Incultura romaneasca . Si in general astia care zbiara incontinu EMO EMO EMO EMO sunt copilasi de 13-15 maxim 16 ani care au vazut si ei in Emo la OTV si habar nu au ce e aia . Si se cred amuzanti . Hai sa incepem sa facem asa si de raperi ca stau hainele pe voi ca pe gard . Fiecare cu ce il doare . Sau hai sa facem misto si de houseri ca se imbraca in roz . E treaba fiecaruia ce face si voi va purtati absolut penibil . Si chiar nu vad nimic amuzant in toate tampeniile astea .

P.S: NU sunt emo... dar devine foarte stresant sa vad toti tziptzerii tzipand EMOOO sa fie si ei "cul" si btw pt cei care nici pana in ziua de azi nu si-au dat seama acel EMO se pronunta "IMO" nu de alta dar m-am saturat sa tot aud pe strada "Emoooo =P~"

jos palaria... :tiphat:

mi-a placut

Link to comment
Share on other sites

ce mai suferitzi unii prin topicurile astea :-j

de ce crezi cam creat topicul asta vreau sa vad si eu de la care manc coliva :))

taiativa venele careva odata ca nu luati bacu =))

Link to comment
Share on other sites

Mai bine satanist decat Manelist si emo :-j@ nu va luati ca miam pus nick la User depe forum [Emo] ,nu-s emo :P bl@ck Rock RuLlz

....,Nush pe toti va apucat acuma sa va luati de genu Emo :-? cu ce va deranjeaza eu nu stiu Nush daca unu dintre voii i puneti la un copil emo o paine pe masa asa va luati de stilu lor de viatza de parca atii fii parinti lor ...Yo va zic pe fatza :> stiti ce asi face eu cu voi :-?? asa de placere ori cum imi place sa vad decapitatri :> si tot felu nu scriu pe forum ca poate imi iau ss pe user ... asa as-i face din voi cum a facut Hitler din evrei :beer: :X asa sa va persecutez sa va maltratez ce tare ar fii .Si multi din romania sunt Manelisti :-@ adica mai mult de jumatatea tarii de nu si mai bine toti va dati mari si tari in figuri in bani si batai si inpresii si masini si nush ce .Sa va spun drept eu stau pe o STRADA PLINA DE COPIII EMO SI PUNKERI si toata ziua cand ies afara in parck ma intalnesc cu copii emo,punkeri pe care i cunosc si nu ma leg de ei si nici o data nu leam batut apropo dece e emo si nush ce fiecare cu stilu lui de viatza cine suntem noi sa i judecam pe ei :blink: :-??... si hai sa vezi zic eu cum sta treaba asta cu genu Emo... am prietena emo unii copii devin Emo din cauza certurilor in casa...destramarea famililor... la nimeni nu`i place asta,bataie intre parinti... la nici unu nu cred ca var placea sa va vedetii tatal ca o bate pe mama ta sau a mea sau a ori carui copil... e plina lumea de oamenii de astia fara minte...eu jur ca daca asi avea tata si asi vedea ca o atinge pe mama de un fir de par sau o loveste sau face scandal si chestii de astea... iasi permite 1-2-3 ori dar pana cand... nu sar oprii din chestii de astea apoi iasi rupe capu ma tata ca tata dar branza i pe bani stiti cum se zice :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...