Jump to content

Recommended Posts

' date='Feb 25 2009, 20:10' post='3532590']

Nu stiu cum ai facut tu rost de pozele alea care sunt doar in calculatorul meu , :)

Sunt vreun pui de hacker dupa mintea ta :(

' date='Feb 25 2009, 20:10' post='3532590']

hi5 nu detin asa ca nu stiu de unde ai scos`o

Detineai pana acum 5 minute cand l-ai sters :(

"This user is no longer a member of hi5. "

' date='Feb 25 2009, 20:10' post='3532590']

Oircum sunt vechi

De ce minti?

Link to comment
Share on other sites

Dute frate .. daca si la Comunitate iau warn up .. asta e prea de tot .. plus ca

.. 0m3333g@@@ acum nu te rusina si baga coada intre picioare si dute fa nani ca e tarziu .. ziceai de mine ca sunt "umflat(gras)" si ca port sapca in casa .. tataie .. ce`s cu pozele alea ? s`a umflat orezu in tine ? sincer te`ai facut de c@c@000 acum .. credeam ca esti vreun fat-frumos de ai tupeu sa critici pe altu .. sti cum era vorba aia .. "Nu critica pe nimeni daca nu vrei sa fi criticat" eh ca tu ai facut`o si a venit si randu tau ..

P.S: mi se rupe de ce ziceti voi,tot timpu ati vrut sa ma tarati doar prin noroi .. micule Eminescu .. pot sa scot rime pana maine

Link to comment
Share on other sites

Dute frate .. daca si la Comunitate iau warn up .. asta e prea de tot .. plus ca

.. 0m3333g@@@ acum nu te rusina si baga coada intre picioare si dute fa nani ca e tarziu .. ziceai de mine ca sunt "umflat(gras)" si ca port sapca in casa .. tataie .. ce`s cu pozele alea ? s`a umflat orezu in tine ? sincer te`ai facut de c@c@000 acum .. credeam ca esti vreun fat-frumos de ai tupeu sa critici pe altu .. sti cum era vorba aia .. "Nu critica pe nimeni daca nu vrei sa fi criticat" eh ca tu ai facut`o si a venit si randu tau ..

P.S: mi se rupe de ce ziceti voi,tot timpu ati vrut sa ma tarati doar prin noroi .. micule Eminescu .. pot sa scot rime pana maine

si mai primesti unul chiar acuma. comentezi aiurea si prost. este o comunitate in care trebuie sa ne purtam toti civilizati, iar tu te abati de la regula

in loc sa zici: ce adidasi "mumosi" ai , am fost si eu acolo cu m4x acu 3 ani , misto zona bla bla voi aduceti comentari jignitoare pentru ei

Link to comment
Share on other sites

' date='Feb 26 2009, 15:25' post='3535208']

Ca voi erati mai c00l la 12 ani :( trist , acu sunteri mari si tari ca va luati de unu mic :(

vokal nu mi se pare ca esti gras.. nu am zis asa ceva..

mIRC-ul cu asl pls + jpeg + avi este in alta parte

edcs, ce radeai asa ? :lol: erai fericit ca fata a zis DA ca sa faci poza cu ea ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...