Jump to content

Recommended Posts

sry de spam si free chat...

nu e de la faptu k suntem slabuti .....sau k vrem sa ne ascudem fizicu...asa ma imbrac de multa vreme...k imi place muzica..si asa ma simt eu bine...tnx 4 reply oricum :)

Nu am vrut sa jignesc intr-un mod pe nimeni, just asking :-*

Vreau poze :yum:

Link to comment
Share on other sites

gettin este ok ... as fi vrut sa am poza cu unu de la scoala .. cu haine care miros a tigari , niste adidasi cu sireturi desfacute , slab mort , 10 marimi mai mari la haine .. :| un lantz cat un ceas de perete

Puteam sa-i mirosim hainele prin poza?oO si ce daca miroase a tigari?Daca omu' fumeaza a ce ai vrea sa-i miroase?A levantica? #-o

' date='Feb 23 2009, 17:09' post='3524590']

De ce iti cumperi hainde cu 5 numere mai mari :(

Edit : Acu` m`am prins esti gangsta sttail

Daca te-ai uita macar la o toala de firma ai vedea ca marimile sunt la fel (L,XL),daca tu iti cumperi un tricou chinezesc si il iei marimea XXXXXL ca sa fie cat un XL de firma e problema ta :)

ps:don't talk shit if you don't know ;)

Link to comment
Share on other sites

Puteam sa-i mirosim hainele prin poza?oO si ce daca miroase a tigari?Daca omu' fumeaza a ce ai vrea sa-i miroase?A levantica? #-o

Daca te-ai uita macar la o toala de firma ai vedea ca marimile sunt la fel (L,XL),daca tu iti cumperi un tricou chinezesc si il iei marimea XXXXXL ca sa fie cat un XL de firma e problema ta :)

ps:don't talk shit if you don't know ;)

hai fugi ai facut un post in plus si esti fericit ? getiin pune niste carne pt tine

Link to comment
Share on other sites

@[omegga] : esti doar un tzanc de 10 ani care nu stie nimic despre hip-hop(rapperi etc.) nu ma dau mare cunoscator .. dar pe langa tine .. :-j , dute baga un florin parizer in vena si culca`te .. daca te dai mare cunoscator de firme chinezesti a la bazarus de la tine .. posteaza frate o poza sa te vad cu ce o arzi si te lauzi aici

Link to comment
Share on other sites

In acest topic va puteti posta poza personala (adica o poza cu voi), pentru a vedea cine se afla la celalalt capat al "firului".

Regulile topicului:

1. NU pune pe acest topic pozele prelucrate de tine, ale unor altor useri. Cum te-ai simtii daca ei ti-ar prelucra poza si ar pune-o pe forum ?

2. FARA offtopic'uri. Poti comenta poza respectivului user. Dar sa ai bunul simt...

3. Pe acest thread, pui pozele cu tine...NU cu pisica, cainele, vecinul, privelistea etc. etc.

4. NU adresa comentarii altor useri daca nu ti-ai postat si tu la randul tau o poza!

Cei care nu respecta regulile, warn up.

omegga unde e poza cu tine ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

omega puti a cocalar -_-

nu te lega de cineva pe care nu il cunosti ...

faci afirmatii pe care nici nu le poti justifica ... asta urasc eu cel mai mult la voi cocalarilor ... :|

a da era sa uit ... aici nu se contorizeaza mesajele -_-

http://img242.imageshack.us/img242/302/11022009024.jpg

Link to comment
Share on other sites

omega puti a cocalar -_-

nu te lega de cineva pe care nu il cunosti ...

faci afirmatii pe care nici nu le poti justifica ... asta urasc eu cel mai mult la voi cocalarilor ... :|

a da era sa uit ... aici nu se contorizeaza mesajele -_-

http://img242.imageshack.us/img242/302/11022009024.jpg

Nu stiu de ce dar in toate pozele tale mi se pare ca esti speriat asa :blink: ti ochii prea deschisi :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...