Jump to content

Recommended Posts

 

Frumoasa masina, misto sa ai parinti bogatii si tu sa nu muncesti toata viata :D

 

On:

 

KL0So9A.jpg

 

Ma cunosti de undeva de vorbesti?! Din pacate pentru tine chiar sunt pe picioarele mele de la 18 ani...ce pot sa zic, poate sunt mai norocos ;)

 

Esti pe picioarele tale de la 18 ani si ti-ai cumparat x6,530 si e?? Sa fim seriosi .... :))))))))

Masinile astea in total valoreaza pe putin 150.000 euro... Spune-ne si noua secretul tau sa ne cumparam asa masini .... Doar la 20 de ani

Edited by cRs
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Le-am primit cadou :D

 

Chiar am plecat de jos...

 

936954_139229186263460_1333337094_n.jpg?

 

Apropo, sunt oameni care produc suma aia cRs intr-o luna, nu vreau sa intru in detalii nu am nimic cu nimeni fiecare si le stie pe ale lui oricum nu asta a fost scopul meu cand am postat aici, am postat 2 poze cu mine, initial

Edited by Cauchy
  • Upvote 11
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, misto sa ai parinti bogatii si tu sa nu muncesti toata viata :D

 

On:

 

KL0So9A.jpg

 

Ma cunosti de undeva de vorbesti?! Din pacate pentru tine chiar sunt pe picioarele mele de la 18 ani...ce pot sa zic, poate sunt mai norocos ;)

Esti pe picioarele tale de la 18 ani si ti-ai cumparat x6,530 si e?? Sa fim seriosi .... :))))))))

Masinile astea in total valoreaza pe putin 150.000 euro... Spune-ne si noua secretul tau sa ne cumparam asa masini .... Doar la 20 de ani

Defapt nu fac nici 100.000 da ma rog.Fiecare e cu norocul lui,nu înțeleg de ce va ofensați când întâlniți un om mai bogat sau mai înstărit.Sa le stăpânești sănătos bărbate.

  • Upvote 10
Link to comment
Share on other sites

Sper sa nici nu am ocazia sa te cunosc, nu imi plac copii bogati cu aere.

 

cRs la ei cresc banii in copaci. A plecat de jos cand ii planta si inca nu cresteau banii. =))

 

#Last post, nu vreau sa intru in alte discutii.

 

On:

 

tu56LsT.jpg

La ce hanorac "cocaine" ai, cred ca esti mai ofuscat si mai figurant decat Cauchy de 999 de ori.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Le-am primit cadou :D

 

Chiar am plecat de jos...

 

936954_139229186263460_1333337094_n.jpg?

 

Apropo, sunt oameni care produc suma aia cRs intr-o luna, nu vreau sa intru in detalii nu am nimic cu nimeni fiecare si le stie pe ale lui oricum nu asta a fost scopul meu cand am postat aici, am postat 2 poze cu mine, initial

edit-ul ala in Paint de ce l-ai pus acolo??

 

Da, stiu si eu ca exista unii oameni care pot face suma aia doar intr-o singura zi, si majoritatea sunt acum la inchisoare... :)))))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu e edit in paint, asa cocalar prost ma vezi? :))))) Ai pm unde poti sa iti faci si tu un numar la fel :D

 

Cu Camorra nici nu ma agit, frustratrile au iesit la suprafata :(

 

Lastedit: Nu iti pot da PM, numerepersonalizate pe google

Edited by Cauchy
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu e edit in paint, asa cocalar prost ma vezi? :))))) Ai pm unde poti sa iti faci si tu un numar la fel :D

 

Cu Camorra nici nu ma agit, frustratrile au iesit la suprafata :(

 

Lastedit: Nu iti pot da PM, numerepersonalizate pe google

 

Îţi dau un sfat, niciodată nu arăta pe internet ceea ce ai, fiindcă mulţi vor crede că te dai mare. Câştigă şi un milion de euro într-o lună dacă poţi, dar nu spune la nimeni. 

 

 

ana_si_vasi_2.jpg

 

 

Una cu NOI, nu cred că am mai pus poză cu mine şi cu Vasi, e timpul să ne cunoaşteţi.  :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Chiar vorbeam chestia asta cu mai multi pe skype mai devreme, doar ca am fost intrebat.

 

In fine nu mai conteaza, cei care ma cunosc nu m-au luat niciodata drept figurant si multi au aflat abia acum chit ca ne cunoastem de ani de zile.

 

Nu are rost sa enumar aici cu cate chestii ma ocup si cat muncesc pentru ca ar fi relevant cu 0 pentru unii.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Sper sa nici nu am ocazia sa te cunosc, nu imi plac copii bogati cu aere.

 

cRs la ei cresc banii in copaci. A plecat de jos cand ii planta si inca nu cresteau banii. =))

 

#Last post, nu vreau sa intru in alte discutii.

 

On:

 

tu56LsT.jpg

 

Te rugam noi Camora sau cum sange te cheama sa nu iti mai arati frustrarile pe forum sau in joc. Iti putem da si unghiile noastre sa ti le bagi in gat, Cauchy te rog eu frumos sa pui poze si cu masinile parintilor ca poate avem parte de o sinucidere din partea acestui frustrat. Lasa ma Cammora sau cum sange te cheama o sa evoluezi si tu intr-o buna zi, o sa scapi de acel Lupo si o sa iti permiti si tu un set de placute de frana de x6. Cocaine & Caviar sau la cat de taran basit esti ar treb sa iti faci tu un hanorac cu Faina & Dulceata. 

cRs te rog eu frumos, mai bine ne dai niste sfaturi pescaresti.

Edited by Auschwitz
  • Upvote 25
Link to comment
Share on other sites

 

Sper sa nici nu am ocazia sa te cunosc, nu imi plac copii bogati cu aere.

 

cRs la ei cresc banii in copaci. A plecat de jos cand ii planta si inca nu cresteau banii. =))

 

#Last post, nu vreau sa intru in alte discutii.

 

On:

 

 

 

Te rugam noi Camora sau cum sange te cheama sa nu iti mai arati frustrarile pe forum sau in joc. Iti putem da si unghiile noastre sa ti le bagi in gat, Cauchy te rog eu frumos sa pui poze si cu masinile parintilor ca poate avem parte de o sinucidere din partea acestui frustrat. Lasa ma Cammora sau cum sange te cheama o sa evoluezi si tu intr-o buna zi, o sa scapi de acel Lupo si o sa iti permiti si tu un set de placute de frana de x6. Cocaine & Caviar sau la cat de taran basit esti ar treb sa iti faci tu un hanorac cu Faina & Dulceata. 

cRs te rog eu frumos, mai bine ne dai niste sfaturi pescaresti.

 

 

Ok, o sa imi fac cu Smecher & Valoros <3

Edited by Camorra
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...