Jump to content
hotul

Salut !

Recommended Posts

Guest n00bletzel

Vreumurile dedemult sau dus cand stateai linistit pe spot si nu loai d/c, dar ce conteaza haida la joc :beer:

Astai problema cea mai mare a linkului momentan parerea mea.

Ps:xtest te admir pentru curajul tau de a face dreptatea aici.

Link to comment
Share on other sites

doamne ce imi placea uneori sa va enervez

Same here. =)))

btw, imi aduc vag aminte de tine, aveai un mg hotzul si inca un mg hotul, si mergeai cu amandoi pe la tarcuri. Cu mg-ul non rr ziceai, "party?" si cand venea respectivul sa-ti dea, tu ziceai "nu cu asta, cu celalalt" si veneai cu al doilea mg. Oo Cred ca ai fost prima persoana pe care am vazut-o ca putea sa joace pe 2 conturi. Asta pe la sf anului 2005.

Link to comment
Share on other sites

Guest cerghizanclaudiu

Salut sunt cu caracterul Claucris si nu ne-am cunoscut mai demult ci de curand am facut un party impreuna, dar esti de gasca si cred ca comunitatea de jucatori Mu are nevoie deoameni ca tine.

Salut

Link to comment
Share on other sites

Da Crs iar m-am apucat, si intentionez sa fac lumea mai cu picioarele pe pamant, ce e pe server e un calvar si ma ambitioneaza chestia asta. Dar Crs sincer sa fiu :| cu ce nume jucai pe ... old?

Link to comment
Share on other sites

Guest n00bletzel

Da Crs iar m-am apucat, si intentionez sa fac lumea mai cu picioarele pe pamant, ce e pe server e un calvar si ma ambitioneaza chestia asta. Dar Crs sincer sa fiu :| cu ce nume jucai pe ... old?

Ca bine zici toti au pretenti ca adminii sa faca anumite lucruri care fara ajutorul nostru ar fi imposibile de realizat(ma refer la playeri care joaca mu).

Link to comment
Share on other sites

parise , gioga sunt =)))

stai stai stai =))))))00 Gioaga sau Cioaga era un sm...pe 3rd db....tu erai ala? on : Hotule,nu cred ca merita sa te reapuci...eu joc,dar cred ca ma las de sportu asta. Nu mai e ce a fost ;))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...