Jump to content
Lancelot

Antena 1 vs PRO TV

CIne are muschii mai tari>  

92 members have voted

  1. 1. Care din cele 2 trusturi are cel mai mare succes si un potential pe masura?

    • Pro TV
      78
    • Antenele 1 2 3 etc
      14


Recommended Posts

Antenele^^

pai.. in primul rand eu la tv ma uit doar pe vh1, antena 1(in principal la divertis mall si animat planet show, prima tv (cronica carcotasilor), discovery si uneori antena2..

ei bine.. dintre proTV, proSport, proCineva, Romantica si Antena1,2,3, Euforia aleg antenele, deoarece

1. nu ma uit la sport.. nu ma intereseaza

2. daca dau pe antena nu am "onoarea" de a vedea telenovele.. exista euforia special pt asa ceva.. adica telenovelele nu ii strica imaginea postului.. cat despre proTV au un program mult mai general

3. daca nu esti prea fericit si vrei sa te distrezi poti da pe antena 2 sa vezi niste stiri^^.. sau sa te uiti la din dragoste.. sau la "test de fidelitate" chiar daca e prost regizat.. cand esti ofticat te inveseleste

4. daca vreau sa ma uit la un film nu astept sa il dea pe proCineva.. il caut pe net..

5. imi place mult divertis

Link to comment
Share on other sites

pro tv, imi aduc aminte cu drag de timpul cand ma uitam la vacanta mare. in prezent nu prea ma mai uit la tv, deci nu ma pot pronunta. prefer sa ma uit la un film la pc / ies pe afara decat sa vad balivernele de la tub.

Link to comment
Share on other sites

PRO Tv mi s-a parut una dintre cele mai bune posturi de televiziune romanesti, dau si filme bune cateodata...la stiri nu prea ma uit, doar la stirile din sport :D .. in rest sunt mai bine organizati (parerea mea)

La Antena 3 ma uit doar la "In gura presei" in rest nu.

Link to comment
Share on other sites

Antenele

De ce?

1. Antena 1 are Divertis, Animat Planet.

2. Antena 3 e un canal de stiri foarte bun si are uneori emisiuni interesante.

3. Nu-mi place ProManeleTV si nici la fotbal nu ma uit. (singurul post din MediaPro care imi place este ProCinema)

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 2 2008, 13:39' post='2690997']

voted : PRO TV

legat de meciuri , PRO TV transmite UCL , parerea mea este mult mai urmati decat Liga 1

De PRO TV din cate stiu apartine si PRO Cinema & Acasa

ProTV a pierdut dreptul de a mai transmite UCL , si se pare ca nu numai asta au pierdut .... s-au mai dus si multe alte vedete si au venit in schimbul lor niste personaje precum Maruta care reusesc cu brio sa realizeze una din cele mai proaste emisiuni LIVE all-time. Filmele de seara sunt aceleasi ca acum 2-3 ani , care si atunci erau aceleasi ca acum 4-5 ani..si tot asa . Stirile sunt hiberbolizate la max , iar aici imi aduc aminte de impuscaturile din Constanta unde au declarat ca unu a fost impuscat de 11 ori si inca mai traieste :lol: (defapt ala a fost lovit doar de 3 ori de gloantze) ... si poate daca as avea mai multa rabdare lista ar putea continua.....

Antena1 --- lasa impresia de program invechit , prafuit cu o nevoie disperata de ceva nou.

PS: nu am votat , doua programe TV de aceeasi calitate . Nota 5 pe o scara de la 1 la 10.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...