Jump to content
Lancelot

Antena 1 vs PRO TV

CIne are muschii mai tari>  

92 members have voted

  1. 1. Care din cele 2 trusturi are cel mai mare succes si un potential pe masura?

    • Pro TV
      78
    • Antenele 1 2 3 etc
      14


Recommended Posts

Sunt sigur ca stiti cu totii de rivalitatea eterna dintre cele doua grupuri media..in duelul audientelor PRO TV ul are un mic avantaj...dar acum de ancd Antena 1 a castigat drpeturile sa trnsmita meciurile de fotbal din Liga 1 lucrurile se pot schimba..deci ? ce alegeti?

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi Lance clar ProTv surclaseaza trustul Intact la orice capitol ... incepand de la tehnologie folosita , la personal si pana la audiente care se trag din punctele anterioare. Oricum ProTv imi pare ca au o atitudine mai profesionista si nu sunt atat de subiectivi ca cei de la Antena. Legat de Liga 1 e clar ca mult mai urmarite sunt meciurile din UCL , cel putin eu prefer spectacolul din Champions League decat bascalia si certurile din Liga noastra minunata.

p.s vezi ca ProTv face parte din Trustul MediaPro ( mult mai mare decat Intact Media) si contine printre alte posturi ProCinema , ProTv International , Acasa Tv , ProFm , Info Pro , Gandul , ProTv Magazin etc ...

Link to comment
Share on other sites

legat de meciuri , PRO TV transmite UCL , parerea mea este mult mai urmarita decat Liga 1

Asta e clar.Daca iti aduci bine aminte, in trecut si PRO TV transmitea derbiurile din Liga 1 :)

Sincer, imi plac mai mult cei de la PROTV.Dau dovada de mai mult profesionalism plus ca in mare parte ei sunt cei ce aduc ceva nou pe piatza.De exemplu, ei au difuzat Vacantza mare, dupa mult timp Antena 1 a ripostat, difuzand Divertis.

Alt exemplu ar fi vedetele pe care le aduc de la alte posturi ( vezi Catalin Maruta ), pe cand Antena 1, sta mai prost la capitolul asta.( Lucian Balbuta :coffee: )

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 2 2008, 13:39' post='2690997']

voted : PRO TV

legat de meciuri , PRO TV transmite UCL , parerea mea este mult mai urmati decat Liga 1

De PRO TV din cate stiu apartine si PRO Cinema & Acasa

pro tv ... doar pt stiri si UCL, din 2010 (parca) tvr o sa transmita meciurile UCL ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...