Jump to content
RaZzVAN

[Bye Linkmania]

Recommended Posts

Moama da' ce va place sa faceti topicuri aiurea :)) , acum zici ca te lasi....si peste 7 ore il vezi in joc in arena certandu-se cu lumea :)) .

mai era si cioby si teposu, cu..."adio linkmania..m-am retras" si deh, dupa 3 zile ghici cine era in joc... :dooh:

anyway...bft cu muu' :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Bonito am incercat sa nu jignesc dar tot prost si needucat ramai pentru mine...tu hocus si lucian ala...3 specimene cum rar gasesti pe la noi..aruncati-va in fata trenului sa scapam de voi! :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest swatALEX

lasa-l bre...iQ-ul lui este totalul reseturilor pe care le are, ce sa-i ceri? b-(

PS :Razvane la tine se referea swat =)) , greu te mai prinzi =))

Link to comment
Share on other sites

Guest swatALEX

clar :)) ai vrea tu sa ai IQ'u meu :> ciuda ce esti :) sunteti jenanti

PS:Domnul LeStiePeToate am o intrebare ce inseamna IQ ? :))

Link to comment
Share on other sites

tyrexel sa stii ca imi pare rau pentru tine..ai fost murdar pe link..nu pot dovedi...dar imi pare rau ca s-a ajuns la de astea...tu si alexey...pacat...asa stricati munca altora..apropo ai 18 ani?nu iti dau..nush cum pune vraz tot felu de copii admini...care nici minte sa gandeasca nu au macar.. #-o cRs te salut :right: si de tine am avut impresii naspa...da esti la locul tau :beer:

alte aberatii...daca am facut noi ceva "murdar" dovedeste sau cumva doar gura e de tine? nu imi plac astfel de afirmatii venind mai ales din partea unui nimeni ca tine

Link to comment
Share on other sites

de Coeficientul inteligentei ai auzit?stiu ca nu stiai :)) alexey daca te consideri admin de ce esti si player?eu asta nu prea inteleg... #-o nimeni? whatever..ne vedem noi odata si odata in real imposibil..

Link to comment
Share on other sites

PS:Domnul LeStiePeToate am o intrebare ce inseamna IQ ? :))

Inteligentza reala....care se masoara pe o scala de la 1 la 140... (daca ai 140 esti bun, aproape geniu, daca ai 35 sau sub esti considerat retardat :D ) cel putin asa stiu eu, daca stie cineva mai bine, sa ma corecteze :nanana:

Link to comment
Share on other sites

alex..nu pot acuza momentan..dar stiu anumite chestii pe care nu le pot preciza deoarece pot afecta alte persoane si nu vreau asta..nu incerc sa fiu rau..dar fii corect daca esti admin si lasa'te de jucat..mie nu mi se pare corect..ori admin ori player...nu?

Link to comment
Share on other sites

pardon de la 0.00001 se masoara ca asta e IQ'u tau :) SWAT2000.. :)) nu aveti viata sociala..mai iesiti in lume...of ce sa va fac daca asta e nivelu vostru..low..mi-e mila de voi :rofl1:

bai saracule, care n-ai bani sa-ti cumperi un gel calumea si te duci sa te linga vacile in cap, ai vrea tu sa ai macar jumate din iQ-ul meu, eu cand ti-am zis ca ai iQ-ul 20 sau 30 cate rr ai tu..te-am laudat, da' tu daca nu stii sa apreciezi...ca venii vorba de "saloane de hair style" pe cine vrei sa minti tu ma, ca la nici un salon de coafura din romania nu iti face freza aia de lalau :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...