Jump to content
RaZzVAN

[Bye Linkmania]

Recommended Posts

Am decis sa ma retrag din mai multe cauze...totusi vreau sa va urez la toti multa bafta si spor la joc...Prieteni sau dusmani nu conteaza...GL & HF!Si Respect pentru o parte din stafful linkmania(se stiu ei care) si guilda Fear..o sa imi fie dor de voi!Zbye! :right: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest swatALEX

bonito eu cred k u trebuia sa faci asta in locu lui si pe langa asta sa`ti dai si foc

Ok . Bine ca mi-ai spus :))=)).

Link to comment
Share on other sites

Bafta raz in RL ,nu are rost sa joci asa mult jocu asta ,destui buti si altii kre nu dau nume strica jocu...

Cu toate k ne`am ciondanit noi la inceput,dupa am vaz ca poti fi si de treaba,poate mai vbim.

Hai xtest dami warn k doar am postat la diverse :beer:

Link to comment
Share on other sites

te-ai simtit? :))

si nu cred ca pot sa te albesc mai pepe...esti asa cum esti si asa vei ramane. cum esti? n-am loc pe forum si casute libere in warn box sa-ti explic. si ti-am mai spus o data, scoate poza cu taica-tu de la av.

ps: te exprimi ca pe coclau.

Link to comment
Share on other sites

Guest swatALEX

N-am auzit niciodata de tine... anyway good luck ! Ai facut o alegere inteleapta :right:

=)) =) =))=))=))

Link to comment
Share on other sites

tyrexel sa stii ca imi pare rau pentru tine..ai fost murdar pe link..nu pot dovedi...dar imi pare rau ca s-a ajuns la de astea...tu si alexey...pacat...asa stricati munca altora..apropo ai 18 ani?nu iti dau..nush cum pune vraz tot felu de copii admini...care nici minte sa gandeasca nu au macar.. #-o cRs te salut :right: si de tine am avut impresii naspa...da esti la locul tau :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...