Jump to content
The Wizard

Google Earth

Recommended Posts

WTF , OZN ? :o ... intr-o padure pe un camp.. oo da :/

e si aia cu racheta , si aia cu avionul in parcare si multe altele :blink:

+sound se imbina perfect cu ce am vazut :D

Eu ma mai uit pe GE , cand ma plictisesc ... cel mai interesant software de pana acma.

Link to comment
Share on other sites

Coincidente ...cateva stiam, dar avionul si vaporul :blink: ...btw nu cred ca era un ozn, era altceva care semana de sus cu un ozn .. error sau alte probleme cu imaginile pt restul

Link to comment
Share on other sites

maaa , imposibil asa ceva :mellow: ... cu ozn , se vede clar ca are forma de ozn ... asta daca nu e o fantana , tipic traditionalista

Stii tu ce forma au OZN'urile? doar banuiesti imaginile sunt trucate si unele sunt pe bune avionul in parcare si-a luat Gigi in avion si il tine in parcare e bine? si treaba cu ozn....nu e 100% ozn e orice altceva

bafta :angry1:

Link to comment
Share on other sites

lol.. haideti mai.. opriti-va la o imagine si introduceti coordonatele alea in google earth sa vedeti ca nu apar imaginile alea =))

mie mi-au aparut toate

nu cred ca sunt trucaje , lumea e destul de mare ca sa vezi asemenea ciudatenii

si aia cu Oprah e real ;)

Link to comment
Share on other sites

legacy esti Messiah (adica lolica the crazy dude)? daca da sunt SilenRazvan

nu stiu cum dar eu am incercat 2 si nu imi apar..

asa si ? :-?? ,

eu spun ca le-am vazut pe toate pe GE , aseara... . Probabil tu nu stii sa cauti sau nu ai update la GE .

Link to comment
Share on other sites

Interesant ... oare sa fie adevarate ? hard 2 belive mai ales cea cu OZN'ul, racheta si avionul din parcare ...

aia cu avionul din parcare e sigur adevarata ca au gasit locul dupa ce au vazut pe google earth si au dat si la tv.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...