Jump to content
LeX LuTHoR

Profesor batut de elevii sai, in Dorohoi

Recommended Posts

profesorul e vinovat... el a inceput cu atacul fizic...

cati profesori nu am trosnit eu (si nu am fost elev"problema") dar dupa ce am terminat liceul... e mai bine asa.. gandesti mai limpede..mai ierti unu/doua...

oricum ..abuzut psihic pe care-l practica unii profesori sunt ca o bomba in mintea elevilor, care nu au cum sa refuleze...

Link to comment

stiu mai dar mai bn te muti din scoala...pui pe cnva sa filmeze cand te bate...

Recunosc de multe ori mi-a venit sa dau in profesor...m-am abtinut pentru ca am stiut ca daca il pocnesc sigur o sa intru in RahAT...

Ieri am avut sedinta ,am media 10 la toate in afara de fizica unde am 4 :hair: ,istorie 5-6....aceste 2 profesoare sunt 2 babe comuniste ,de multe ori mi-a trecut prin minte sa le lovesc ...dar dativa seama ce urmari ar avea...:|

nu.. asa daca doar iti pun note mici nu faci vreo prostie.. sa iti zic exemplul meu: la bio m-a pus sa invat 10lectii ca nu fusesem la scoala 3sap (am fost bolnav, apoi am participat la olimpiade si la 2concursuri), deci nu am chiulit sau alte prostii, le-am invatat bine.. m-o sucit 10min si am zs bine si apoi sa vezi.. imi pune 9.. iti dai seama ca imi venea sa ii trasnesc una direct in bostan.. dar nu am facut-o.. si daca o faceam nu aveam nicio scuza.. si nici daca ii ziceam ceva urat.. e o baba comunista si s-ar fi suparat si cu siguranta ar fi dat in mine ca are probleme cu nervii, insa daca o faceam ar fi fost vina mea ca eu am provocat-o.. apoi e femeie.. e urat sa dai intr-o persoana de sex feminin.. asa arati cat de slab esti defapt.. oricum.. daca e barbat si da in tine din senin.. eu iti zic sigur ca daca ii dai una si zici apoi ca ai dat "din reflex" ca erai speriat.. si colegii te sustin.. o sa scapi.. oricum succes la scoala frate!!

@gabuz te rog mediteaza asupra ceea ce ai scris si da un edit.. si o persoana te termina psihic numai daca il lasi tu sa o faca..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...