Jump to content
LeX LuTHoR

Amor cu directorul scolii: Poze compromitatoare cu o eleva, postate pe internet

Recommended Posts

Ba !!! cand vad pedofili destia mi se face scarba, acu pe bune.

Apropo: este vreo lege care interzice relatia dintre cadru didactic si elev ? ... oricum, chiar daca exista o astfel de relatie mi se pare ceva firesc sa te feresti de ochii curiosilor.

Si ... FETELE astea ma uimesc pe zi ce trece #-o

nesimtire ...

+1

zicea cineva ca i-l da pe bunicasu` de la cimitir.. crede-ma.. nu are relatii sau bani.. so nu are nevoie de el^^.. fetele is destepte^^

Link to comment

Da' eu stiam ca nu-i permis asa ceva,o relatie intre un cadru didactic si o eleva :naughty: :blink: what the duck? Sau ma insel ?

asa e.. nu e permis.. cand eram eu mai mic profu de sport (abia terminase facultatea) avea o prietena in clasa 12a.. si pana mea l-a prins directoarea si l-a trimis la alta scoala.. oricum penibila situatia.. da cel putin era frumos si tanar dudu nu ca mumia asta^^

Link to comment

Nu stiu de ce nu prea cred fazele astea

in toate ea e "atasata" de el.. ea pozeaza ostentativ.. in una dintre poze el pare chiar surprins. Nu m-as mira daca ar fi o inscenare planuita de ea. 2 dintre poze sunt cu el in aceeasi tinuta probabil facute in aceeasi zi... sunt 90% ca e doar mintea tinerei.. si pozele inscenate... in poza in care el o "tine" in brate abia o atinge, si acolo sunt 100% ca e uimit de postura in care i s-a "plasat" eleva. Eu tin cu el.

Link to comment

Nu stiu de ce nu prea cred fazele astea

in toate ea e "atasata" de el.. ea pozeaza ostentativ.. in una dintre poze el pare chiar surprins. Nu m-as mira daca ar fi o inscenare planuita de ea. 2 dintre poze sunt cu el in aceeasi tinuta probabil facute in aceeasi zi... sunt 90% ca e doar mintea tinerei.. si pozele inscenate... in poza in care el o "tine" in brate abia o atinge, si acolo sunt 100% ca e uimit de postura in care i s-a "plasat" eleva. Eu tin cu el.

Pai in pozele 2 si 3 tipa e in haine de casa si cladirea aia din spate nu prea seamana a scoala ...

Si nu cred ca statutul de director ii permite sa se pozeze toata ziua - buna ziua cu o fatuca oarecare ....

Link to comment

poate ai dreptate.. dar totusi intr-o poza ii tine mana pe piept.. nu cred ca i-ar fi permis asta daca nu ar fi fost cat de cat apropiati..

True, pentru ce proiect sau subiect in scop "educativ" ar fi facut poza asa :blink: It's too obvious.

Link to comment
Guest Lamerboy

Voi sinteti copi ,si ce este esit din comun asta?virsta dintre cei doi?

Dar daca cei 2 se iubesc asta nu este problema voastra,fata are peste 18 ani are tot dreptul de a alege singura,,,

Sint tari unde se casatoresc frati intre ei si cite si mai cite

Link to comment

Voi sinteti copi ,si ce este esit din comun asta?virsta dintre cei doi?

Dar daca cei 2 se iubesc asta nu este problema voastra,fata are peste 18 ani are tot dreptul de a alege singura,,,

Sint tari unde se casatoresc frati intre ei si cite si mai cite

oh well,daca tu crezi ca e permis o relatie intre un cadru didactic si o eleva,be my guest!! First of all...iar in al 2-lea rand, scrie mai corect plz #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...