Jump to content
LeX LuTHoR

Amor cu directorul scolii: Poze compromitatoare cu o eleva, postate pe internet

Recommended Posts

Amor cu directorul scolii: Poze compromitatoare cu o eleva, postate pe internet

IPB Image

Directorul Colegiului Tehnic “Traian”, Chiraleu Mihai, din Capitala, a fost surprins in ipostaze compromitatoare cu o eleva din clasa a 12- a I. Atat ceilalti elevi, cat si profesorii stiu de idila dintre Chiraleu Mihai si eleva Nita Irina Gabriela. Cei doi nu au nici o retinere in a-si etala dragostea pe care o simt unul pentru celalalt. “Toata lumea din acest colegiu stie de relatia celor doi, care dureaza de aproximativ un an. Nu se feresc, nu conteaza ca sunt pe holurile liceului, in curte sau in afara acestuia. Pe hol cand se intalnesc isi zambesc, chicotesc, se imbratiseaza fara nici o retinere. Gabriela este foarte indragostita de acest om, la orele mele facea ce facea si se aseza langa fereastra pentru a vedea cand vine si cand pleaca directorul. De existenta acelor poze cu ei imbratisati stie toata lumea, pentru ca Gabi a avut grija sa se faleasca cu ele”, ne-a declarat Voicu Daniel, profesor de cultura tehnica din cadrul Colegiului Tehnic “Traian”. Pentru a face cunoscuta aceasta idila, Gabriela a postat pe contul de hi5 poze compromitatoare cu ea si directorul Colegiului Tehnic “Traian”. Eleva si-a desc

ris pozele cu ajutorul unor comentarii postate sub fiecare imagine: “asa da... poza si privire... =)))) o sa-mi lipseasca imbratisarea lui si parfumul... =))) marfa la scoala”; “...aici ma pupicea pe par si pe frunte... bai dar bine mai miroase omul asta... a facut strategica poza, are talent bebele mic...”; “in sfarsit o poza in care am iesit bine... ne potrivim ca o mana intr-o manusa...ssstt...bate cineva la usa... sa-i pap eu botul ala mic”; “MR...fiind EL!!! =))) ii multumesc ca de ziua mea mi-a oferit cel mai minunat cadou”. “Nu exista om din acest liceu care sa nu stie de relatia celor doi. Nu se feresc, li se pare ceva normal ca un director de liceu si o eleva sa se imbratiseze pe holurile liceului. Cateva poze pe care le are sunt facute asta-vara, cand Gabriela prefera sa isi petreaca vacanta in bratele directorului. Aceasta eleva face tot ce ii sta in putere pentru a fi alaturi de el. Cand vine randul clasei ei sa faca de serviciu pe scoala, Gabriela isi roaga colegii sa o lase pe ea sa stea, pentru a fi cat mai aproape de director. Pentru ea acest lucru este o mandrie, nu ascunde relatia dintre cei doi, le povesteste colegilor fara pic de perdea amanuntele dintre ei. In timpul orelor isi trimit mesaje de dragoste, mesaje pe care apoi Gabriela le arata si celorlalti colegi. Exista chiar si un dormitor amenajat in subsolul Colegiului, in care o aduce atat pe Gabriela, cat si pe profesoarele tinere din scoala”, ne-a declarat Tudor Banuta, maistru la Colegiul Tehnic Traian. Contactat in legatura cu existenta pozelor si cu relatia cu o eleva de liceu, directorul Chiraleu ne-a declarat: “Pentru tot ceea ce vreti sa stiti adresati-va Inspectoratului. Eu nu stiu despre ce fel de poze este vorba. Astea sunt tampenii. Eu sunt batran, nu ma pretez la astfel de lucruri”, ne-a declarat directorul Chiraleu Mihai.

Dormitor la subsolul scolii

Ieri, pe adresa de mail a ziarului “Gardianul” am primit cateva dintre fotografiile cu directorul Colegiului Tehnic “Traian” si eleva sa. “Am si eu o mica rugaminte, aceea de a publica aceste poze cu minunatul director Chiraleu Mihai de la Colegiul Tehnic “Traian” care arata cum isi petrece zilele frumoase cu fetele din liceu, mai pe scurt, cu fetele care isi doresc sa ia Bacul fara sa invete. Va marturisesc ca acest domn are si un dormitor la subsolul liceului, pregatit pentru treaba. Oricum cred ca ar fi mai bine sa mergeti la fata locului si sa vedeti dumneavoastra. Uita-ti-va la uniforma scolara a acestei fete. In acest liceu, directorul pune foarte mare accent pe uniforme, care sunt compuse din camasa, cravata si sacou, unde la aceasta fata lipsesc cu desavarsire”, se precizeaza in textul care insotea fotografiile. In urma cu aproximativ o luna, ziarul “Gardianul” a semnalat comportamentul reprobabil al directorului Colegiului Tehnic “Traian”, Chiraleu Mihai, fata de elevii acestui liceu. Copiii au trimis zeci de plangeri prin care reclamau ca directorul li se adreseaza cu jigniri de genul “poponari, nespalati si boarfe”. “Eu nu am nici o treaba cu copiii. Nu cred ca vreun copil a spus asa ceva. Nu imi permit sa jignesc acesti copii. Tin la ei ca la propriii mei copii, sunt foarte atasat de ei si ori de c?te ori au cate o problema vin la mine, ii ascult, ii sfatuiesc, iar atunci cand pot, ii si ajut”, afirma in urma cu o luna conducatorul Colegiului Tehnic “Traian”.

#1 Hi5-ul elevei

#2 Hi5-ul elevei

#3 Hi5-ul elevei

sursa : infoportal.ro

LOL deci cand am vazut asta am ramas perplex :blink: pacat de fata ... e cat de cat draguta :|

Link to comment

Lucian bine zici... fata e versata nu e cu capu in nori ca altele. Sa combinat cu directorul la scoala, la viitorul ei loc de munca cu patronul si asa incet incet fata isi face viitorul. Pe la 22-25 de ani ai ei o sa auzi la tv de ea fiind o mare actrita sau cantareata sau dumnezeu mai stie ce. Deci GG

Link to comment

Ba !!! cand vad pedofili destia mi se face scarba, acu pe bune.

Apropo: este vreo lege care interzice relatia dintre cadru didactic si elev ? ... oricum, chiar daca exista o astfel de relatie mi se pare ceva firesc sa te feresti de ochii curiosilor.

Si ... FETELE astea ma uimesc pe zi ce trece #-o

nesimtire ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...