Jump to content
[teposu]

Bye Bye all

Recommended Posts

' date='Mar 10 2008, 23:56' post='2636262']

Cum se ajunge nush insa acesta este un moment greu ...mi'a facut placere sa joc alaturi de voi sa va cunosc din ce in ce mai bine ... sa aflu pe aceasta bucata de pamant numita Roamania mai exista si oameni de nota 100 ... si chiar am reusit sa ma intalnesc cu unii dintre voi ...

Dupa cum ziceam ... va salut cu respect ... si sa aveti parte de zile cat se poate de minunate si sa ajungeti acolo unde va doriti ...

Bye Bye ppl teposu has left the building

Voi mai intra din cand in cand sa imi salut prietenii .. asa ceva nu se uita ...

:beer:

:-j revine el ... o sa vedeti =))

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 10 2008, 23:56' post='2636262']

Cum se ajunge nush insa acesta este un moment greu ...mi'a facut placere sa joc alaturi de voi sa va cunosc din ce in ce mai bine ... sa aflu pe aceasta bucata de pamant numita Roamania mai exista si oameni de nota 100 ... si chiar am reusit sa ma intalnesc cu unii dintre voi ...

Dupa cum ziceam ... va salut cu respect ... si sa aveti parte de zile cat se poate de minunate si sa ajungeti acolo unde va doriti ...

Bye Bye ppl teposu has left the building

Voi mai intra din cand in cand sa imi salut prietenii .. asa ceva nu se uita ...

:beer:

de ce tep??? :(( :dooh:

Link to comment
Share on other sites

Ms mult baieti ...

Da hocus am relizat si eu ca nu mai merita ... ps poate dam o bere in rl ... ce a fost a fost ...

Glontz mi'e ca de data asta e permanent...

Dia nu am cum sa te fac gelos te pup dulce :wub: narcisa e o amica :P

Damiane nu am uitat ... abia astept poate .. ne v'om intalini dar m'am ingrasat =))

Link to comment
Share on other sites

bye mha teposule ai fost unu dintre cei mai mari dusmani dar sincer imi pare rau ca nu mai am cu cine sa ma cert usor usor va duceti :> Respect!!!

Copilas fara certuri nu ar exista prietenii ... prin certuri observi ce fel de oameni sunt ... ce caractere au .. dupa cum am zis daca am deranjat ... imi cer scuze .. fiecare are problemele si momentele lui .. chiar nu vreau sa plec si sa las o pata neagra ...

tavy(tazmaniaku) dau mha dau .. ca mereu dau eu .. randu tau mai vine vrodata ? =))

vio logic ca pastram legatura :) si lasa pk :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...