Jump to content
[teposu]

Bye Bye all

Recommended Posts

Cum se ajunge nush insa acesta este un moment greu ...mi'a facut placere sa joc alaturi de voi sa va cunosc din ce in ce mai bine ... sa aflu pe aceasta bucata de pamant numita Roamania mai exista si oameni de nota 100 ... si chiar am reusit sa ma intalnesc cu unii dintre voi ...

Dupa cum ziceam ... va salut cu respect ... si sa aveti parte de zile cat se poate de minunate si sa ajungeti acolo unde va doriti ...

Bye Bye ppl teposu has left the building

Voi mai intra din cand in cand sa imi salut prietenii .. asa ceva nu se uita ...

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Cum se ajunge nush insa acesta este un moment greu ...mi'a facut placere sa joc alaturi de voi sa va cunosc din ce in ce mai bine ... sa aflu pe aceasta bucata de pamant numita Roamania mai exista si oameni de nota 100 ... si chiar am reusit sa ma intalnesc cu unii dintre voi ...

Dupa cum ziceam ... va salut cu respect ... si sa aveti parte de zile cat se poate de minunate si sa ajungeti acolo unde va doriti ...

Bye Bye ppl teposu has left the building

Poate o sa intru din cand in cand sa imi salut vechii si dragii prieteni

occasion14.gif

wa tepos <_< :unsure: :( ai fost unul din cei mai buni prieteni si asa vei ramane...pacat totusi!multa bafta in rl!sper sa ne mai auzim.. :kiss:

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 11 2008, 00:18' post='2636307']

wa tepos <_< :unsure: :( ai fost unul din cei mai buni prieteni si asa vei ramane...pacat totusi!multa bafta in rl!sper sa ne mai auzim.. :kiss:

logic razz o sa mai intru am zis sa va salut dar rar nu mai imi permite timpul ... ms pentru tot ce ai facut .. have fun si sa ajungi unde ti'ai propus raz :kiss:

Link to comment
Share on other sites

pfoa ba :( sunt in ceatza...pare rau ca te lashi :( ...sper sa te razgandesti...daca nu ..sa intri mai des sa ne salutzi..foarte des...zilnic daca potzi^^ multa bft in rl :) ne mai auzim (fara nici un "sper" :)) )

Link to comment
Share on other sites

logic razz o sa mai intru am zis sa va salut dar rar nu mai imi permite timpul ... ms pentru tot ce ai facut .. have fun si sa ajungi unde ti'ai propus raz kiss.gif

multumesc..nu merit laudele tale..TOT RESPECTUL PENTRU TINE TEPOSULE! :( pff..de-ar fi toti ca tine....Sa fii mandru de ceea ce esti!ai fost,esti si vei fi pentru totdeauna un bun prieten si nu te voi uita!cu parere de rau iti spun inca odata...multa bafta omule! :( :wub:

Link to comment
Share on other sites

multumesc..nu merit laudele tale..TOT RESPECTUL PENTRU TINE TEPOSULE! pff..de-ar fi toti ca tine....Sa fii mandru de ceea ce esti!ai fost,esti si vei fi pentru totdeauna un bun prieten si nu te voi uita!cu parere de rau iti spun inca odata...multa bafta omule!

ms raz esti un om de nota 10

bye teapa dai o bere cand mai ajung prin campina.

bunny cat de curand ajung in bucuresti :)) sa dai de baut ... si vezi ca am cazarea Free pt fosti mods/gm :)):))

GL tzepo

Spor(t) in real life

Ms war ... ai fost si vei ramane super ok ma refer la tine si la myky :beer:

pfoa ba sunt in ceatza...pare rau ca te lashi ...sper sa te razgandesti...daca nu ..sa intri mai des sa ne salutzi..foarte des...zilnic daca potzi^^ multa bft in rl ne mai auzim (fara nici un "sper" )

da kams ms pt tot :beer: promit sa intru des sa va salut :beer:

bye
sa o uitam pe narcisa? :wub: niciodata :kiss:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...