Jump to content
TyreXel

Situatii penibile

Recommended Posts

Guest GuneR-ME

FuRy' date='Feb 23 2008, 23:34' post='2592708']

cand mi-am facut DW pe STR 8-|

primul meu caracter : Elf pe VITALITY

Link to comment
Share on other sites

am o piatra roz ... Credeam ca am terminat jocu :rofl1: .

:rofl1:

1 din ele imi da telefon un vecin din bloc pe la 3 dimineata si raspunde tata. Vine tata la mine si imi zice: vezi k te suna x ca mori in tzarc... :duh:

:rofl1: :rofl1: :rofl1:

@prima oara cand m-am apucat jucam cu 2 colegi de clasa, unu' imi spunea ca exista un spell sa mergi pe apa, asa ca umblam din oras in oras cu "DATI-MI SI MIE VRAJA AIA SA PLUTESC". #-o

Link to comment
Share on other sites

Hmzz.... c s zic .. m`am apucat d mu pe season2 cand eram la o sala d pc`uri in Braila si cand iti faci caracter iti apareau 2 statui cel care mo ajutat sa fac cont si mo invatat mu eu ii ziceam k vreau alea 2 statui sa`mi fac caracter sa joc :rofl1:

Sa nu mai zic k nu intelegeam c erau itemele exc .. c era dl si dc poarta cal si restu nu ... etc.. s multe situatii toti ati trecut prima oara cand v`ati apucat d acest joc... k vroiam tw pe sm si es pe bk ....

Pe link nu am avut situatii penibile k am invatat sa joc cat d cat pe srv ala + k mo mai invatat si koka JuniorBoss si Bila_MG cate cva despre link :)

Link to comment
Share on other sites

2 faze mijto:

1)La inceput aveam un sm micutz lvl 100 pe urma am vazut invazia si zburau mostri pe sus si nu mergea cu sm sa trag in ei e na sa vezi a 2 a zi ce elf mi am facut ca am crezut ca pot sa trag cu sagetile dupa ei....:)) pana am aflat a durat ceva...

2)In fine am ajuns cu sm la lvl de arena cand acolo dau de Nenea_X era"mor de beat".... si lam pus sa ma creasca...nu aveam tark nu aveam nimic ce a facut el ma luat in party sa dus in tark de bk si a lasat afk cu mn in pt si sa vezi ce bucuros eram yo ca am crescut si cand vad a 2 a zi ss.....In tark stiu ca se cerata nenea cu uni si le zicea "lasa ma sa il cresc si yo pe sm putin:))"....in fine a durat 2-3 zile pana am aflat de forum si banati sa aflu dc nu pot intra pe cont=)) am avut multe da nu my le stiu

Link to comment
Share on other sites

cu toti am avut faze din acestea ce sau spus mai sus eram la inceput nu prea stiam sa joc :) probabil ca multi dintre noi dupa ce am invatat sa jucam mai bine ne-am dat cu capu de pereti :comp1:

faza cea mai penibila in care am fost eu de cand joc linkmania era prin 2005 eram BK si vroiam sa imi pun 100 de puncte la strenght ca sa pun arc ca imi placea :)) sau mi-a dat un MG mai mare niste statani si a zis ca astia ma ajuta mult....:) i-am multumit si mi-am vazut de drum dupa aceea eu eram fericit ca aveam Wings de bk ;) adica satani ca am vazut ca au wings am crezt ca chiar sunt Wings de BK :))) au ras prieteni de mine dar.....ce sa le faci .....asa e la inceput :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Colectie de mailuri "tari" trimise catre linkmania:

(fara adresa de mail )

Subject: As dorii sa ma ajutati in legatura cu srv de mu

To: mu@linkmania.ro

Salut! Am si eu o problema....incerc sa fac un srv de mu de un an de zile...va rog frumos,,,,ajutatima si pe mine sa fac de la vers 97d pana la season 3..nu conteaza care....,va rog frumos...ca eu la calculator am router cu 2 ipuri:((((((....si am si un card orange la laptop care vad ca da ip global si local.....si nu stiu unde sa pun si cum....va rog frumos,,ajutatima....nu mai pot....

Subject: Help! ! !

To: mu@linkmania.ro

Am nevoie de ajutor fiinca:id`ul meu de mess a fost spart si toate datele despre cont imi sunt acolo,imi mai stie cineva contul si vreau sa schimb parola si nu mai stiu intrebarea.Va rog dac se poate sa ma ajutati.Nu mai tin minte intrebarea inceputul era asta: dc???? si raspunsul asa ceva de genu va rog sa ma ajutati

To: forum@linkmania.ro

O intrebare exista o problema cu hubul de Dc++: dc.gamesbv.ro ???????

Dak sa schimbat adresa va rog sa ma anuntati

Multumesc .

Subject: Tot yo deranjez

To: mu@linkmania.ro

Ravan noi asteptam cu sufletu la gura raspunsu....Am mucit pentru conturile alea de cand sa dat rr db sa avem si noi rr....Nu a fost internet la noi o periodata si am fost obligati sa mergem la o sala sa jucam suntem disperati dupa mu e ca o familie pentru noi...Te rog ravan cand ai timp sa imi dai si mie un mail si sa-mi spui ce se va intampla...RAVAN ne cerem miii de sczue ca am fost conecati dupa un alt ip.....Dar nu putem sa stam fara linkmania e ca o familie pentru noi...MULTMUESC

Subject: Suparat rau de tot :P

To: mu@linkmania.ro

Draga adminule,sunt un om necajit..:( am luat filtru pe ip pe conturile banditzel si awpgoodoo sau bandit nu mai jtiu exact...desi nu am facut nimic...Eu nu cer conturile sau ceva ..vreau doar sa imi scoateti filtrul si mie pentru ca imi place foarte mult acest server,il ador ,si acum nu pot sa joc pe el:((...Si promit ca de acum inklo o sa ma feresc de toti hackerii si chestii dajtia...Te rog din suflet..Imi place la nebunie serverul .Astept si eu un raspuns pentru ca am mai trimis si nu am mai primit raspuns.MULTUMES

To: mu@linkmania.ro

CC: mu@linkmania.ro

GM LinkMania MU ... Acum aproximativ jumatate de an in urma ... Am fost taxat pentru Hack ... (NoSafeZone Hack), aparent cu BAN IP ... Totusi ... imi cer scuze pentru neplacerile pe care vi-leam creeat datorita Hackului meu ... dar acum, cred ca 6 luni de BAN IP ajung ... deoarece am prieteni, care sunt conectati la reteaua locala de Internet, la reteaua de cartier, care sunt jucatori inraiti ai MU Online Link-Mania ... si sunt deasemenea BANati si ei in cauza mea ... As dori sa incep din nou sa joc Link-Mania MU, va garantez ca o sa stau oricum aproape NoN - StoP :happy1: Si luand in considerare ca a fost si un Restart DataBase decurand, cred ca merit si eu un nou inceput, ca toti ceilalti jucatori corecti :violent: ..... Va Multumesc Mult !

Subject: scoateti filtru !!!!!!!

To: mu@linkmania.ro

SUNTETI CHIAR AJA DE NESERIOSI SCOATETI ODATA FILTRU !!! SUNT SI NEVINONAT ! SFINTE !

Link to comment
Share on other sites

Guest yarkan

Pai prima oara kand mam apucat de mu jucam cu inca 2 baieti (prieteni) si eram toti DK .... ehh un prieten a facut 150 a facut quest`u si noi auzisem de Magic gladiator / Blade knight / Elf .... ehh unu din prieteni mei au ajuns de au facut quest`u oho era cel mai tare si normal din DK in BK ... io am vazut la el ca sa facut BK si mie si celuilalt prieten (nu acela care a facut questu) ... nu ne placea BK .... si noi am zis ca ne facem MG ..... Dar din DK in MG ... nush de unde am scoso =))

Link to comment
Share on other sites

cea mai penibila faza care mi sa intamplat a fost in iarna anului 2004 .. cand am emigrat de pe global pe linkmania .. eram cu inca un tovaras intr-un net cafe @longnight si eram prin atlans .. la un moment dat o elfa incepuse sa-mi dea buff .. tovarasu meu avea vreo 2 rr .. si ii zic "ba hai ajutama ca trage una in mine" #-o aproape ca au ras toata sala .. de mine ca eu incepusem sa zbier de disperat .. ca ma omoar deah <_<

Link to comment
Share on other sites

cred ca eram prin davias si il vad pe unu cu aripi rosii :D "de unde ai aripile alea?" Raspuns"pai le gasitigi omorand cativa oameni" dupa ce ii fac praf pe vreo 2 din lorenci ma duc inapoi in davias si intrebam care vrea sa cumpere aripi rosii :))))

Link to comment
Share on other sites

Cand ma apucasem la inceput...aveam lvl vreo 30,si eram in lore si ceream party lu Angel Messeger,ala de intri in bc si inca una...la spotu din atlans cel mai bun,era un mg cu cv rr afk,si i-a picat leather armor cu dd,si eu fericit am luat-o,ma duc bucuros in lore k am si eu o rara si o dau pe 25 jwl :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Invisible

Mie mi se pare penibil ca am filtrate 2 ipiuri pe forum.

Mi se pare penibil ca desi staful uneori da in RDS ca nu-i ajuta(ceea ce e absolut adevarat) cand posteaza cineva o problema referitoare la serviciile RDS se inchide topicul, uitand ca este un forum si al trebuie dezbatuta problema.

Mi se pare penibil ca aud mereu clasa este filtrata desi in toata lumea sunt doar 3 clase unicast(folosite de utilizatori) dintr-un total de 5.

Mi se pare penibil ca in conditiile date mai foloseste lumea vanzari cumparari din sectiunea MU.

Mi se pare penibil ca nu se tinde la un forum de talia softpedia si se aplica in continuare tehnica piciorului in usa(desi numarul vizitelor este in scadere)

Mi se pare penibil faptul ca nu exista un regulament la nivel de forum

Mi se pare penibil faptul ca nu a fost continuata propunerea de a colabora cu portale din afara, portale care se folosesc pentru a se adauga lucruri noi la categoria downloads (vine nea modul si downloadeaza x de la ei apoi in transforma si il uploadeaza pe linkmania )in loc de a se oferi direct mirror in romania pentru ele.

Mi se pare penibil ca inca nu s-a schimbat nivelul minim de intrare in stadium.

Mi se pare penibil sa ai pretentii de la oameni atat cat tu ca leader esti absent.

Mi se pare ciudat ca s-a ajuns la titulatura de moderator plangeri/banati, nu moderator sectiune.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...