Jump to content
TyreXel

Situatii penibile

Recommended Posts

Probabil ati trecut prin fel de fel de momente mai mult sau mai putin placute in timp ce va jucati mu. Au fost situatii in care v-ati facut putin de ras ? :) Probabil ca da... poate ati vrea sa va impartasiti intamplarile cu noi :>

Probabil cel mai "rusinat" m-am simtit acum vreo 2 ani. Eram pe spot in lt7, vine un dk murderer si incepe sa traga. Ii zic "no ks" el nimic... apas ctrl, il omor si tocmai in acel moment ii pica itemul de quest. Saracu om... cine stie de cand se chinuia sa il gaseasca :D

Link to comment
Share on other sites

cand m-am apucat de link .... am inceput cu un sm si tin minte ca eram prin losttower ... venise un al sm la mine imi da trade si mi-a arata un unicorn staff( eu aveam AA staff neexc) si ma intreba daca imi trebuie staffu`.. si i-am zis ca nu .. ptr ca mai caut unu sa am 2 staff-uri... si mi-a zis ca nu pot purta 2 staff-uri doar mg-ul poate purta 2 ... si acum vine partea penibila cand l-am intrebat "Ce e ala mg ?"

Link to comment
Share on other sites

Cand m-am apucat de linkmania,mi-a creat elf si nu-mi placea arcul si asa am bagat str si jucam cu light spear cu mouse 1 =))

Link to comment
Share on other sites

Imi aduc aminte ca ma rugam de unu "mare si tare" ( cel putin asa-l vedeam eu ) sa-mi zica unde pica wings si in caz de ii pica lui in planse mai mari sa-mi culeaga si sa-mi dea si mie o pereche :))

Asta a fost inainte sa vin pe linkmania , cand am venit aici eram pro ^_^

Link to comment
Share on other sites

Am strigat no ks la Cursed Wizards din lt3. 8-| How lame...

:))

Alta situatie penibila, mi-am crescut dw pana la lvl 100, pe str. 8-|, sa fi vazut ce rupeam dungeon-ul cu batzu. :lol:

=)) mupie? :crazy:

Eu nu stiam cum se intra in la,tark in arena ii vedem pe restu inauntru simi venea sa arunc calcu pe geam,credeam k e de la mine :)) si aia imi ziceau k ar trebui sa pot da numi merge mie :error:

Link to comment
Share on other sites

deci knd am inceput eu sa joc eram in anu 1 de facultate. ma mutasem cu inca 3 colegi intr-un apt cu 3 camere - 2 calculatoare si ne cuprinsese pe totzi febra linkmania :). eu eram cel mai mare in lvl dintre totzi.. aveam cam 100 si ceva.la un moment dat eram in lore si vine unu la mine si imi zice daca vreau guild(nici nu stiam ce e aia) imi explica.. dau guild.. si in fatza numelui imi apare cu verde aprins [King]boomeey :) vreau sa spun ca ne stransesem totzi in fatza monitorului si ne minunam.. la care unu dintre ei (abkani-bal pe ex db) zice: -Baaaaa cum dracu te-ai facut rege????.. ca vreau si eu sa ma fac. la care eu: -Sa mor de stiu!

si tot asa.. knd eram eu mai mic.. inainte de faza cu [King]boomeey eram undeva prin davias la regine murderer.. si hop apare Guard :blink: vine langa mine si incepe sa traga cu arbaleta in mine luandu-mi din viatza. am inceput sa ma enervez si sa tip la el sa nu mai dea in mine =)) pana a trecut un inaripat pe langa mine si a inceput sa rada.. apoi mi-a explicat ce e cu guardu ala.. :))

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eram la inceput detot cu alfred .....maluase cu party in BC.....

Si nu mai stiu cine a venit in castel langa noi ca alfred lasase afk si am inceput cu no ks ....ca am print cu spotul... =))

Ce noob :))

Tot alfredmi-aspus cand ne-am vazut prima data ....hai sa-ti dau party ....

Raspunsul meu : Nu multzumesc ca nu stiu ce e ala si nu am nevoie =))

Link to comment
Share on other sites

poi no ks la guard si no ks in bc erau evidente la mine :))) vreo 2-3 zile pana mi-a explicat maxrayko =)))

ah si inca o situatie penibila... : cand mi-a transformat vRazvan bk-u in elf p db trecut , totzi isi bateau joc de mine... =)))) de parca acu nu:))

Link to comment
Share on other sites

venisem de pe global si vindeam toate rahaturile pe care le gaseam pe jos pe zeni (deh, acolo asa se facea ^ _ ^ )

Pana la lvl 320+ crescusem in tarkan :-s pana a venit UnuL si a zis sa merg cu el in arena ( arena? o.O ) Si tot muream asa ca am plecat sa cresc tot singur in tarkan =))

Link to comment
Share on other sites

Guest sef_de_patron

ce-a mai penibila faza a fost atunci cand aveam lvl 250+ m-am dus arena ....si tot ma omora bali,ramele... si dupa ce m-au omorat de vreo 2-3 ori ...am inceput sa ii injur sa nu mai ma omoare :))

Link to comment
Share on other sites

imi aduc aminte ca era pe alt server

si aveam un BK si intr-o sapt am dat 11 rr si imi zicea unu sai dau pt

ma duc arena nici 3k dmg nu dadeam si apoi imi zice ala unde am punctele bagate pai eu ziceam am vreo 10k la vitaliti si 1k la restu =))

eu bagasem doar vitaliti ....

aa inca una il intrebam pe un prieten nu ai ceva armuri faine si el imi arata una adaminte lk dsr dd parca si eu ii zic aa numi place nu o vreau

era +0 armura si eu aveam set +11 lk add Din medali si dinastea si apoi am aflat ca JWL-urile se baga in armuri ca sa le faci +9 .. eu de aia nu o vroiam ca era +0 dar eu nu stiam nimic despre ea nici despre jwl :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...