Jump to content
TyreXel

Situatii penibile

Recommended Posts

Faza panibila...hmm ... cam acus 1 luna dupa un lag de 5 min si d/c am avut un bug foarte ciudat,parca eram pe season3.Apaream phono iar pe orice spot mergeam ma omorau cei mari fara sa apese ctr si fara sa le scada lvl de pk,inca unu so facut albastru pe mn :)).

Link to comment
Share on other sites

Hmm . . .

1>Cand am inceput sa joc mu mi`am facut elfitza . . . si . . . mai era o elfitza in noria . . . cu questul de muse facut . . . si eu curioasa o intreb :

- Cum de ai paru asa galben? :o

Dar ea/el :

-Am fost la coafor . . .

Si uite aja am cotrobait eu toata noria [nestiind de celelalte hartzi ] in cautarea "coaforului" . . . .

2>Tot cand mi`am facut elfitza aveam doar 1 pachet din ala cu sagetzi . . . dupa ce l`am terminat . . . nu jtiam de ce nu mai merge arcul . . . asa ca am inceput sa joc cu sabia :-> . . .facand lvl 70 in noria :| . . .

Link to comment
Share on other sites

Situatie penibila 1: cand m-am apucat de MU, intrebam prin lorencia cum fac sa atac dragonii galbeni care zburau pe sus la invazii, si mi s-a spus ca aripile mele nu sunt bune ca sa zbor pana la dragoni si sa le dau cu sabia in cap sa coboare :)).

Va dati seama ca o vreme am intrebat pe toti de unde iau aripi bune de zbor sus la dragoni :)), pana s-a milostivit unul de mine sa-mi spuna realitatea.

Situatie penibila 2: acum vreo 3 luni aveam un spot arena la ks cu un sm din guild, a fost un lag imens si cateva minute nu au aparut mobi deloc, insa noi puteam vorbi unul cu altul si ne puteam misca, cand brusc apar un MG si o Elfa langa noi pe spot care ne-au luat cu no ks :). Culmea este ca si ei si noi avem printuri cu spotul gol la acelasi minute si ne-am postat reciproc si cred ca nici acum nu s-a solutionat acel post :)

Situatie penibila 3 : Am vandut o gramada de rare faine la NPC cand m-am apucat de MU, ca nu stiam cat valoreaza...pt. mine erau doar niste iteme slabe ( Spear EDR, Pad boots +ref, Toma +2 % s.a.m.d le-am dat pe zeni la NPC sau pe te miri cate jwl....nu mai mult de 10 niciodata) :))

Link to comment
Share on other sites

situatie penibila :) pe bd2 eram davias castel incercam sa

cresc...imi daduse un mg mai maricel party si stateam acolo.Vine un amic

de-al lui sii zice ca i-a dat el un rr aseara :) si eu ce sa inteleg..ca se pot

transfera reseturile...si uite asa am stat eu 1 luna si cv si tot intrebam cum se face :))

Link to comment
Share on other sites

Cand ma apucasem la inceput...aveam lvl vreo 30,si eram in lore si ceream party lu Angel Messeger,ala de intri in bc si inca una...la spotu din atlans cel mai bun,era un mg cu cv rr afk,si i-a picat leather armor cu dd,si eu fericit am luat-o,ma duc bucuros in lore k am si eu o rara si o dau pe 25 jwl :))

nu-mi zi tu mie ca la lvl 30 stiai ce-i ala party :rofl2:

OT: acelasi lucru mi s-a intamplat si mie bunny dar in atlans. eram pe un char secundar :))

Link to comment
Share on other sites

Ghost_Face' date='Jan 23 2009, 17:58' post='3419979']

probabil ca si majoritatea din cate vad, si eu am crezut ca guard-ul este un user real :)) asa ca i-am pus cateva intrebari :P

asemenea si eu sunt niste monstri prin losttower 2-3 parq... imbracati in legendary.. si m-a omorau.. si eu vroiam sa le dau pm sa ii intreb ce au cu mn :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

primu meu mu a fost link

eram in clasa a 6-a in laboratoru de informatica

si niste colegi care aveam bk imi zisera sa intru si eu

am intrat si in lorencia la primu dragonel imi pica 1 soul

miau zis ca se baga in armuri

si ma tot chinuiam sa bag soul in timp ce armurile erau pe mine

apoi pe la lvl 80 eu eram tot devias si ma miram ce tari erau vrajitoarele si cum aia cu aripi puteau sa le omoare

si ma gandeam poate pe la lvl 200 o sa pot omori si eu......

specific: bk avea 70 str,20 agi si restu vit :hello: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest -Psycho-

prin martie 2005 bk micutz prin lorencia....vine ZoHaN si mi zice....hai da mi guild la care eu am stat..m am gandit si am zis"sry da nu am guild" :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm prin cateva situatzii penibile am trecut si yo, dar cea mai tare care am retzinut-o a fost atunci cand m-am apucat, ma rugam de un Bali sa ma creasca prin lorencia. :))

Si vreo 2 din ZoHaN ma intzepau, zicandu-i: crestel ma bali si pe el ca-i mic =)) , si yo am inceput si mai tare sa ma rog de el :D

Link to comment
Share on other sites

-penibil e sa spui "Tatal Nostru" in ds ca sa primesti party =)) =)) =))

asa am facut pe BETA lu unu lam pus sa zica crezu/tatal nostru si dupa lam mai pus si sa ne cante ceva...si iam dat note numa ca la crez a luat 8 si la tatal nostru 9 :))

Link to comment
Share on other sites

Guest this_animal_is_highli_dangeros&#

Cand am vazut k a iesit un sm dintr un tzark si am incercat jumate de ora sa intrucu bk u akolo ...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest IzNoGouuD™

Hmm ce-a mai penibila situatie ? cand m-am apucat de acest joc :happy1:

Link to comment
Share on other sites

aveam sm level 280 pe db2 si am ajuns si eu in icarus vad ca nu e nici un monstru...vin in davias si incep sa intreb unde sunt mobii...unul dintre ai imi raspunde...."demult a fost o revolutie in icarus si am omorat toti monstri si acum nu mai apar ca sa nu ii mai omoram"am ramas masca:)) "cool"=)) noob mic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...