Jump to content
TyreXel

Situatii penibile

Recommended Posts

:blink: penibila faza ....NOT

ot: cand m-am apucat de mu si n-am stiut cand sa ma opresc

da-ti 2 capace la ureche :D

bunny' date='Jun 26 2008, 23:58' post='2869901']

Hocus mi se pare penibil. :rofl2:

=)) nu esti normal :crazy:

Link to comment
Share on other sites

60% din jucatorii de pe mu linkmania sunt idioti , cretini , etc. si inca ceva :

De cand e o jignire sa fii copil ? :blink: cand va , vad pe toti bai copile lasa-te sau bai ejti copil copac , bha ai 12 ani si-o flegma . Jocurile nu`s pentru copii ? aaaaaaa... adulti astia care nu au viata sociala , astia care au ajuns la pubertate si nu au cu cine sa se "joace" deoarece daca ies din casa ii capacesc toti incep sa dea rr`uri pe mu ca sa fie si ei tari ... cam aja sunt majoritatea .

Link to comment
Share on other sites

:-? pe la sfarsitul primului db, aveam un bk..Florinho...eram in guilda DefilerS si eram singur pe spot cu D3lphinu..dadeam rr,dupa ce am facut lvl 350 am zis la toti sa vina in lorencia bar...dau petrecere cu artificii si bere :crazy: mi s-a parut penibil..pentru ca au venit si cativa pitici pe acolo si ei la lvl 50-100 radeau de mine..eram nubul serverului, acum sunt mai experimentat :beer:

Link to comment
Share on other sites

Uhm, ok, o situatie penibila ar fi urmatoarea: La ultimul rr la server, am intrat printre primii, si eu cum nu vedeam coordonatele (din cauza ca am rezolutia de la laptop bulita), m-am pus ca vaca pe un anume "spot" si ramele erau imprastiate. Dupa ce s-au aranjat ramele, intre timp, mi-am dat seama ca eram INTRE SPOTURI. =)))))

Link to comment
Share on other sites

Situatie penibila:

Stai linistit pe spotul tau si incerci sa-l tii, ca bk cu cateva rr-uri, dar datorita dmg-ului relativ mic mai scapa monstri. Se opresc varii indivizi pe spot, incep sa dea din maini si intreaba "Ajut?". Raspunsul, desigur, va fi "Nu", din cate stiam eu intai iti acorzi ajutorul verbal si apoi treci la actiune daca doreste cel caruia i-l oferi. La raspunsul negativ primit, cei vizati se mai trezesc si sa spuna ca cel de pe spot e fomist de xp sau alte chestii de dulce. Dupa cum stim cu totii, dragoste cu forta nu se poate, devine viol, la fel si comportamentul unor astfel de specimene. Ma intreb: De unde atata prostie?

Link to comment
Share on other sites

Knd ma invatzat prima data tziopun Mu,imi zicea sa dau /move davias si eu dadeam move davias,si ii ziceam ca la mn nu mere sa astepte sa dau restart la pc,si dupa vreo 10 restarturi la pc,mi`am dat seama ca nu pusesem / =))

Link to comment
Share on other sites

Situatie penibila :

Intru arena , ma plimb pe la spoturi si vad unu gol . Ma pun pe el nu atack sa vad daca misca cineva pe el , dar nu era nimeni ... si am inceput sa dau .

Dupa vreo 10 sec apare un mg micutz .... si ma ia la no ks / nu stationa .

Ajung cu el pe forum ... desii stiam foarte clar ca am dreptate . Intrun final am retras pentru ca aveam un prieten comun .

REDEMPTION imi dadea 99 pentru falsificari . Norok ca retraseseram nu ?

Si la 2 zile imi zice respectivu : Bine ma ca am retras ... ca mg-ul ala nu era pe spot atunci , bine ca nu s-au verificat logurile .

REDE no offence , dar nu ai ce cauta in staff linkmania .

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...392&hl=sika

Topic sa nu ziceti ca vb prostii :|

PS: WarStyle, ai trecut la cativa milimetri de un suspend permanent. Daca mai vad astfel de printuri din partea ta voi considera drept falsificare de dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Am patit si eu o faza din cauza lagului de pe server,eu deobicei dupa ce dadeam rr la sm in drum spre arena mai luam pe cate unu si-l trageam dupa mine pana ajungeam cu el in arena.Asa s-a intamplat si atunci,iau un bk cu mine il cresc pana ajungem in arena,acolo spotul era deja pregatit ,vin cu el si facem party mai multi intre timp cineva din guild de la mine i-mi da trade si-mi arata o sabiutza rara pe care o poarta si sm-ul,i-o cer putin sa vad cum i-mi sta cu ea,dupa care ii dau trade sa i-o inapoiez si pun stafful la loc,dar dupa un timp el mi-o cere inapoi la care eu mirat ii zic"pai nu ti-am dat-o?" la care el mi-a zis ca nu.Pana la urma ne-am dat seama ca tradeul nu avusese loc intre noi doi si am realizat ca defapt acelui bk mic i-am dat,dar el intre timp plecase la magazin sa se goleasca si cand s-a intors si l-am intrebat daca i-am dat lui ceva mi-a raspuns ca da,dar a vandut-o la magazin crezand ca pentru aia i-o dadusem #-o :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Am patit si eu o faza din cauza lagului de pe server,eu deobicei dupa ce dadeam rr la sm in drum spre arena mai luam pe cate unu si-l trageam dupa mine pana ajungeam cu el in arena.Asa s-a intamplat si atunci,iau un bk cu mine il cresc pana ajungem in arena,acolo spotul era deja pregatit ,vin cu el si facem party mai multi intre timp cineva din guild de la mine i-mi da trade si-mi arata o sabiutza rara pe care o poarta si sm-ul,i-o cer putin sa vad cum i-mi sta cu ea,dupa care ii dau trade sa i-o inapoiez si pun stafful la loc,dar dupa un timp el mi-o cere inapoi la care eu mirat ii zic"pai nu ti-am dat-o?" la care el mi-a zis ca nu.Pana la urma ne-am dat seama ca tradeul nu avusese loc intre noi doi si am realizat ca defapt acelui bk mic i-am dat,dar el intre timp plecase la magazin sa se goleasca si cand s-a intors si l-am intrebat daca i-am dat lui ceva mi-a raspuns ca da,dar a vandut-o la magazin crezand ca pentru aia i-o dadusem #-o :crazy:

era si el incepator :-j [astia ar trebui ajutati sa creasca , nu aia care au aqm 30-40 rr frustratii astia ]

Link to comment
Share on other sites

Guest uLise4me

Eu pe bd-ul trecut ii puneam sa-mi cante manele. =))

Nu stiu daca tineti minte faza cu Dricu , cu aia care i-au pus sa cante....

Aia erau de la o sala de net care mai frecventam eu...

Link to comment
Share on other sites

cand am inceput sa joc, se vedea scrisul sters (de la rezolutie) dar credeam ca asa e jocul in chineza.

cand luam cate un item, intelegeam numarul de pct care-mi trebuie, dar nu intelegeam Str/agi/vit/ene, asa ca puneam la ghici la fiecare pana mergea sa port respectivul item

un alt moment jenant, m-am rugat de toata lumea sa ma invete sa postez pe forum, caci voiam sa-l postez pe Cursed Wizzard pentru pk.

@ce de offtopici

Link to comment
Share on other sites

Cea mai penibila faza a fost knd am gasit prin atlans pants leather cu dd si i'am vandut in Lore cu doar 3 jwl nestiind de faimoasele rare dp link =))

Link to comment
Share on other sites

Eu pe bd-ul trecut ii puneam sa-mi cante manele. =))

pe db asta imi cerea un mg party in bc 6 cu plss kesti d`astea si era in guild Athena , l-am pus sa iasa din guild ca sa ii dau party #-o a si iesit din guild si party tot nu i-am dat :)) :) :cool2: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Cea mai penibila faza a fost knd am gasit prin atlans pants leather cu dd si i'am vandut in Lore cu doar 3 jwl nestiind de faimoasele rare dp link =))

eu am gasit tot in atlans armor leather tot cu dd si am dat-o pe 25 jwl`s :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

-penibil e sa faci lvl :)) e doar un "chat in culori" pentru cine stie :beer:

-penibil e sa spui "Tatal Nostru" in ds ca sa primesti party =))=))=))

referitor la a 2-a raspuns :

http://img176.imageshack.us/my.php?image=screen091419470008cn7.jpg

=)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Cea mai penibila faza mi s`a intamplat atunci cand erau aman2 srv deschise...era pe nush ce srv si eu incercam sa vorbesc cu cineva de pe celalalt srv, dar nu mi s`a raspuns si m`am enervat si ma certam singur pe acolo k nu ma baga inseama , eram singuru` on din guild pe srv pe care eram restul erau pe celalalt si m`am enervat si am iesit din guild pt k nu ma bagau in seama:)) eram in Ang3lik ..btw is TheWizz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...