Jump to content
john™

Gather in Timisoara pe data de -- 08.12.2007--

Recommended Posts

asa uniti sunteti voi timisorenii? :)) noi in Oradea ne strangem 20 minim la gather.. si il facem la fiecare 2 luni.. cel putin..

Aşa era şi la noi. Totuşi, la procentajul destul de mare al celor care nu mai joacă, e mare şi numărul celor care vin la gather...

Tocmai am terminat cu antibioticele, deci.... see ya there... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Suntem asa putini ca am incercat sa facem un Gather de MU.

Am pozele de la un gather pe un DVD unde linistit am fost 60++ persoane.

In Timisoara deobicei, la un astfel de Gather, sub 40 de persoane rar scadeam.

Meet ya there :D

Edited by Cr1stY
Link to comment
Share on other sites

Cum spuneau si cei de mai sus cand inca ne intalneam cei ce jucam ne adunam undeva la 30 si noi la gatherele normal cu cei din Tm cand mai aveam musafiri din alte orase ;;) eram cam 50, dar na pentru cei care totusi nu mai joaca de cel putin 1 an este ceva. Alta problema ar fi si faptul ca topicul nu este la sectiunea Mu unde ii era locul si probabil unde mai era vazut si de alti jucatori noi care ar fi dorit sa vina si care evident nu se uita pe aici.

Ne vedem diseara la ora 19,00 in Unirii :hello:

p.s. Ar fi ok sa vina si cei ce presteaza alte "jocuri" , nu toti care joaca mu, joaca doar mu si cum se stie banatenii sunt mereu primitorii asa ca nu este nici o problema :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Gogo boys and girls ! Let`s have some fun :beer:

Sa nu va uitati aparatele foto si in special sa nu va uitati acasa surorile, verisoarele, prietenele. amicele, etc ... :) Nu de alta, dar sa am cui sa-i dau "Warn" :D

See`ya there !

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...