Jump to content
john™

Gather in Timisoara pe data de -- 08.12.2007--

Recommended Posts

Pe mine va puteti baza.

Am vorbit cu Thora si a mai fost o mica problema cu Margelatul. Am astept sa se rezolve totul, dupa care sa facem un Gather. Dar mi-ai luat-o inainte :)

Ok, deci Gatherul ar veni undeva pe data de 08.12.2007 ( De maine intr-o saptamana --- Sambata ), ora 19:00, la bine cunoscuta fantana din Unirii.

Toata lumea este binevenita si sper sa ne strangem si acum, ca alta data, din toate colturile Romaniei.

P.S.: V-as ruga cat mai putin SPAM !

Edited by Cr1stY
Link to comment
Share on other sites

Pe mine va puteti baza.

Am vorbit cu Thora si a mai fost o mica problema cu Margelatul. Am astept sa se rezolve totul, dupa care sa facem un Gather. Dar mi-ai luat-o inainte :)

Ok, deci Gatherul ar veni undeva pe data de 08.12.2007 ( De maine intr-o saptamana --- Sambata ), ora 19:00, la bine cunoscuta fantana din Unirii.

Toata lumea este binevenita si sper sa ne strangem si acum, ca alta data, din toate colturile Romaniei.

P.S.: V-as ruga cat mai putin SPAM !

Pot să merg acum :) Cu o cârjă numai. De băut bere... nu mai vorbesc...

Teoretic e bine, pot veni, practic în schimb... sper să nu intervină ceva.

Edit:

Note to self: Topicul e gather MU chiar dacă unii nu mai joacă, oare de ce s-a mutat?

Wathever... :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Nush dc toate posturile in care se doreste realizarea unui Gather sunt mutate la discutii generale ... este un gather pt cei de pe mu ...poate ca cei de pe cs sau jedy nus bine veniti vati gandit si la astea??

GL...HF... poate daca doneaza careva niste zen apar si eu pe acolo :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Nu imi pot da seama cu ce deranja acolo. De acest lucru am fost si eu uimit.

Ideea e sa ne strangem si sa dam cu alcoolul pe gat :)

Paul, Alex, Adi, Sorin, Teo, va sun eu oricum ca am numerele voastre. La restul, din pacate nu le am.

Deci in cazul in care doriti sa vorbim la telefon, da-ti un PM cu numarul si va sun.

Link to comment
Share on other sites

Pot să merg acum :) Cu o cârjă numai. De băut bere... nu mai vorbesc...

Teoretic e bine, pot veni, practic în schimb... sper să nu intervină ceva.

Edit:

Note to self: Topicul e gather MU chiar dacă unii nu mai joacă, oare de ce s-a mutat?

Wathever... :dontknow:

Sper sa reusim eu si Tsu sa ajungem ...dar acum mai lejer cu berea ....e vremea vinului fiert :>

p.s. nu stiu cu ce deranja topicul acesta la Diverse(sectiunea mu) asa cum a fost de 2 ani incoace...

Nu imi pot da seama cu ce deranja acolo. De acest lucru am fost si eu uimit.

Ideea e sa ne strangem si sa dam cu alcoolul pe gat :)

Paul, Alex, Adi, Sorin, Teo, va sun eu oricum ca am numerele voastre. La restul, din pacate nu le am.

Deci in cazul in care doriti sa vorbim la telefon, da-ti un PM cu numarul si va sun.

nu stiu ce va mai mira ca a fost mutat toppicul de acolo...drop it ftw :))..poate o sa ajung si eu,nu stiu,oricum astept un telefon cristi ;) ai tu numaru :P

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...