Jump to content
iNm

RDS DigiMobil

Recommended Posts

Guest alpha

ptr verificare la digimobil trimiti un sms la 700,dar nu iti spune cate minute ai consumat din min rds ,ci numai daca ai vb in alte retele mobile .costul este in euro fara tva

Link to comment

telefoanele sunt intr-adevar in custodie, nu gratuite

al doilea digi mobil se ofera doar celor care au cost suplimentar pe primul digi peste 400 de mii .. trebuie sa mergeti cu o chitanta intr un punct comercial

la cost control inca se lucreaza ... nu depinde neaparat de zona in care stai afisarea costului.....mie imi afiseaza mereu 0.00 euro, altora din zona mea le afiseaza costul corect ... am inteles totusi ca e in ultimele stadii de verificare cost controlu

Link to comment

In trupa de tovarashi de`ai mei cu care vorbesc zilnic, ne e foarte folositor.

Eu am tinut multa vreme (pana acu vreo 4 luni) RDS`u la naftalina, statea stins sub monitor. Si astia cand ma sunau, ma sunau de pe RDS pe Orange ... si am zis ca il scot, mai mult de dragu lor, ca sa nu isi faca cost suplimentar pe mine. De atunci, il folosesc zilnic, ma ajuta ff mult.

Link to comment

Acel cost control arata cu adevarat cat ai de plata ? Ca eu la telefon cand apas din optiuni sa vad cate minute am vb pe tel de cand l-am luat, arata 3 ore si 54 de minute ( il am de 2 saptamani ), iar cand dau mesaj la 700, imi zice ca am doar 4 euro de plata ... Tin sa punctez faptul ca am vorbit doar in afara retelei, se poate sa fie chiar atat de ieftin ? :)

Link to comment

Acel cost control arata cu adevarat cat ai de plata ? Ca eu la telefon cand apas din optiuni sa vad cate minute am vb pe tel de cand l-am luat, arata 3 ore si 54 de minute ( il am de 2 saptamani ), iar cand dau mesaj la 700, imi zice ca am doar 4 euro de plata ... Tin sa punctez faptul ca am vorbit doar in afara retelei, se poate sa fie chiar atat de ieftin ? :)

O ora si ceva ( asa zice bunicamea )vorbite in Italia ~ 15 euro .

Mie mi se par super tarifele , pacat de telefoane :P

Link to comment

RCS & RDS ne ademeneşte cu cele mai mici tarife către orice destinaţie

Fie că vorbeşti în reţea sau în afara reţelei (inclusiv apeluri internaţionale), noile tarife stabilite de către RDS & RCS sunt atât de convenabile încât oricât de afectat ai fi de criza financiară, tot te vei întinde la taclale cu persoanele dragi. Abonamentul costă doar 2 Euro pe lună şi îţi oferă:

convorbiri nelimitate în reţelele RDS.Tel şi Digi.mobil;

convorbiri la doar 1 eurocent/minut, către orice reţea fixă naţională;

convorbiri la doar 5 eurocenţi/minut către reţelele Orange şi Vodafone;

convorbiri la doar 8 eurocenti/minut către reţelele Cosmote şi Zapp;

convorbiri la doar 5 eurocenti/minut către reţelele fixe din Europa (UE), SUA şi Canada;

convorbiri la doar 12 eurocenţi/minut către reţelele mobile din Europa (UE), SUA şi Canada.

RCS & RDS LogoTarifele sunt valabile indiferent de palierul orar şi de ziua în care se realizează convorbirile. Pachetul include o linie fixă RDS.Tel plus un telefon mobil Digi.mobil în custodie.

Serviciul Digi.Mobil este disponibil în prezent în peste 400 de localităţi, din care 185 din mediul urban, asigurând astfel o acoperire de peste 50% din populaţia României şi acoperind totodată aproape 2.800 km de drumuri naţionale.

Sursa: http://www.go4it.ro/stire/3526025/RCS-RDS-...destinatie.html

Stirea oficiala RDS: http://www.rdstel.ro/Stiri/stiri.html

Link to comment

In trupa de tovarashi de`ai mei cu care vorbesc zilnic, ne e foarte folositor.

Eu am tinut multa vreme (pana acu vreo 4 luni) RDS`u la naftalina, statea stins sub monitor. Si astia cand ma sunau, ma sunau de pe RDS pe Orange ... si am zis ca il scot, mai mult de dragu lor, ca sa nu isi faca cost suplimentar pe mine. De atunci, il folosesc zilnic, ma ajuta ff mult.

Dupa parerea ta, cat crezi ca va tine oferta asta ? :) Mi se pare o gluma buna oricum. :D

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...