Jump to content
B|adeTrinity

Botezul Bobocilor, Constanta

Recommended Posts

Am fost si eu elev,am dat si eu botez la boboci in fiecare an,dar doar udarea lor cu apa,ce au facut cei din Constanta este inadmisibil.

anu` trecut am fost si eu boboc dar nu s-a legat nimeni de mine, sau de careva din clasa :D ... oricum nu cred ca eram atat de idiot sa nu ripostez :|, cu riscul sa iau ceva pumni picioare insa dadeam si eu in draci si tot scapam cumva de umilinta :hair:

insa astia inca au stat linistiti sa ii scrie pe fata si sa ii lege ... doamneee :banghead:

Link to comment
Share on other sites

mdea ... sunt din cta asa ca nu ma prea mira.... si la mine cand am intrat la liceu tot veneau tiganii sa ne puna sa facem toate prostiile.... faza la noi a fost ca am stat toti un grup si nu stateam ca prostii muti... oricum e o prostie asta cu botezu bobocilor....

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahahahahaha foarte tare filmuletzu =))))

Imi aminteste de filmu "The new guy!" =)))

ASta este daca pruncii nu se stiu descurca. Hai ba, aia erau 4 sau 5 legati acolo. Inainte sa`i lege, daca aveau putin curaj in ei, nu se lasau legati. Dar na, frica e mare ! :)

Filmuletzu asta imi aminteste de ce faceam si eu cu cativa boboci =))

Link to comment
Share on other sites

anu` trecut am fost si eu boboc dar nu s-a legat nimeni de mine, sau de careva din clasa :D ... oricum nu cred ca eram atat de idiot sa nu ripostez :|, cu riscul sa iau ceva pumni picioare insa dadeam si eu in draci si tot scapam cumva de umilinta :hair:

insa astia inca au stat linistiti sa ii scrie pe fata si sa ii lege ... doamneee :banghead:

Ahahahahahahahahaha foarte tare filmuletzu =))))

Imi aminteste de filmu "The new guy!" =)))

ASta este daca pruncii nu se stiu descurca. Hai ba, aia erau 4 sau 5 legati acolo. Inainte sa`i lege, daca aveau putin curaj in ei, nu se lasau legati. Dar na, frica e mare ! :)

Filmuletzu asta imi aminteste de ce faceam si eu cu cativa boboci =))

asta ziceam si io mai sus ... cumva cumva tot reusesti sa scapi daca vrei si ai curaj ... ca ramai cu ceva urme ? astea se intampla :P

Link to comment
Share on other sites

anu` trecut am fost si eu boboc dar nu s-a legat nimeni de mine, sau de careva din clasa :D ... oricum nu cred ca eram atat de idiot sa nu ripostez :|, cu riscul sa iau ceva pumni picioare insa dadeam si eu in draci si tot scapam cumva de umilinta :hair:

insa astia inca au stat linistiti sa ii scrie pe fata si sa ii lege ... doamneee :banghead:

Daca erai in locul lor si vezi atatia idioti langa tine de 18 ani care tipa si urla crede`ma ca nu ripostai.. am vazut si prin alte licee asa,destul de dur la ora actuala ce se intampla prin liceele din Romania .. am fost si eu boboc la viatza mea dar` n`am patit nimic .. :|

Link to comment
Share on other sites

Am fost boboc..nu am patit nimic ..eram f uniti noi cei din clasa...

Am fost si clasa a 12-a inevitabil am facut o serie de glumite bobocilor..dar tinta mea erau boboacele..

Declar cu mana pe inima ca nu le-am legat niciodata. Cu scotch

PS comporatment imbecil al unor "mafioti" care cand termina orele devin sclavii gastii de la bloc fiind trimisi sa cumperee tigari si bere cel mai des din banii lor..deh ce nu face omul ca sa aiba spate si sa bata bobocii in liceu

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...