Jump to content
dev

La noua ani s-a plictisit de facultate ...

Recommended Posts

copilul asta...stie toata matiera clasa 1-Facultate

Dar..asta nu inseamna ca STIE cum sa faca o nava spatiala sau o masina de calatorit in timp..

E un geniu ca deja a terminat scoala...si a invatat tot..si stie tot..a retinut tot

Eh..da acuma..el TREBUIE sa INVENTEZE..teorii..sa faca schite , scheme..ca sa faca ceva folositor..altfel...singuru lucru bun care o sa il faca e sa invete replicile din Star Wars si sa le spuna Live =))

Link to comment

copilul asta...stie toata matiera clasa 1-Facultate

Dar..asta nu inseamna ca STIE cum sa faca o nava spatiala sau o masina de calatorit in timp..

E un geniu ca deja a terminat scoala...si a invatat tot..si stie tot..a retinut tot

Eh..da acuma..el TREBUIE sa INVENTEZE..teorii..sa faca schite , scheme..ca sa faca ceva folositor..altfel...singuru lucru bun care o sa il faca e sa invete replicile din Star Wars si sa le spuna Live =))

Te rog ........................................ TACI !!!

Ontopic : E dat dracu copilu asta ..... eu zic ca-i vrajeala.

Link to comment

La 9 ani ? Pai pustiu pe la 15 ani o sa fie profesor la facultate :| Singurul lucru nasol care poate sa fie e ca majoritatea geniilor nu gusta viata ca un om cu capacitate normala de gandire ... adica mai tot timpul lucreaza, invata sau mai stiu eu ce ... daca ii intrebi ceva legat de stiinta stiu sa iti raspunda ... dar daca ii intrebi ceva legat de viata nu cred ca li se mai "aprinde beculetul" ... nu o sa stie ce sa faca in situatii de criza din viata de zi cu zi, probleme sociale etc, pt ca ei nu intampina asa ceva ... adica nu chiar toti ... dar o buna parte ma gandesc ca asa fac ... ceva de genu hackerilor ... ei sunt mai anti-sociali ... in fine ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...