Jump to content
Lancelot

cea mai frumoasa/ cea mai urata meserie

Recommended Posts

cascada ... ar fi ceva si cu footbalul dar iti spun ceva ... Esti aproape sa te transferi la cea mai buna echipa din orasul tau si la ultimul antrenament cu echipa si dintr`o data te accidentezi la picior ... explica`mi si mie ce mai rezolvi tu din football ? ( ma refer la accidentarile grave ) ... ( experienta proprie ) .

Link to comment
Share on other sites

Guest waterfall

cascada ... ar fi ceva si cu footbalul dar iti spun ceva ... Esti aproape sa te transferi la cea mai buna echipa din orasul tau si la ultimul antrenament cu echipa si dintr`o data te accidentezi la picior ... explica`mi si mie ce mai rezolvi tu din football ? ( ma refer la accidentarile grave ) ... ( experienta proprie ) .

ai si tu grija :P

Ps : deh , fiecare cu parerea lui ;;)

Link to comment
Share on other sites

ai si tu grija :P

Ps : deh , fiecare cu parerea lui ;;)

eu am avut ... trebuia sa aiba altu grija

sa fiu oT :

mi`ar mai placea sa fiu din ala ce tuningheaza masini :wub:

nu mi`ar placea sa stau toata ziua intr`un birou ... 8-|

Link to comment
Share on other sites

cea mai frumoasa?...job-ul pe care il am momentan...munca de birou si deplasari..cunosc o gramada de oameni ok, cand nu sunt proiecte se mai poate freca si menta..atmosfera chill la munca...

cea mai naspa?..nu imi pot imagina decat una din cele prezentate pe emisiunea respectiva de pe Discovery..cea mai naspa pentru mine a fost sa lucrez in state intr-o benzinarie sa pun faianta..a fost o experienta,dar mi-am propus sa nu ajung ever in domeniul asta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...