Jump to content
9nine

Poze Poze :}

Recommended Posts

Guest (darkblade)

mno kimmy daca nu te incinge hammarel destul sa vi sa te postalim si noi asa umpic , te vad cam stresata

nu cred ca esti tu in masura sa descri pe cineva :) uitate-n oglinda si pe urma vorbeste despre femeia asta , care fata de tine macar are o familie , un copil , si e sincera , nu pune pozele pe alese ca tine , zdreantzo care esti tu zdreantza pac pac

on http://img36.imageshack.us/img36/7831/imga0749.jpg

Mah oligofren de tundra care sugi mazga la cadavre la zoo nu ti se pare ca scoti limba la scrotul meu cu pofta asteptand sa te nutresti cu samanta mea?

Nu e prima data cand lichefiezi falus live pe aici sa ai ceva cald in stomac si ma ocup eu de tine, partzar roz cu alifie in gingie.

Iar pentru ceilalti care comentati aiurea ciocul mai mic ca, kimmy reactioneaza asa pentru ca, a fost provocata si jignita de mamica asta de imprumut, asa ca nu va mai dati voi avocati ca sunteti doar niste lesinati si mi-e ca va...mai pe romaneste asa....fut in gura de sclavi.

Comentarii? Dava-n sange de maimute care mai comentati aiurea sa va iau sub roti in fata cimitirului.

Gata aici, care aveti vreo problema cu noi imi dati mie pm si va lamuresc eu.

m-ai speriat serios nacho ce esti , te invit sa ma cac pe tine si-n direct si-n reluare :)) , voi nu va vedeti in ..... acuma serios , poate o trimiti tu pe kimmy sa-i facem freza cu samanta noastra :)) , ca zici ca si-a facut freza cu grebla :crazy:

ma leg de voi pt ca va legati de biata fata fara rost . in ... de creaturi marine ce sunteti , descentrati ... mele =)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

mno kimmy daca nu te incinge hammarel destul sa vi sa te postalim si noi asa umpic , te vad cam stresata

nu cred ca esti tu in masura sa descri pe cineva :) uitate-n oglinda si pe urma vorbeste despre femeia asta , care fata de tine macar are o familie , un copil , si e sincera , nu pune pozele pe alese ca tine , zdreantzo care esti tu zdreantza pac pac

on http://img36.imageshack.us/img36/7831/imga0749.jpg

Mah oligofren de tundra care sugi mazga la cadavre la zoo nu ti se pare ca scoti limba la scrotul meu cu pofta asteptand sa te nutresti cu samanta mea?

Nu e prima data cand lichefiezi falus live pe aici sa ai ceva cald in stomac si ma ocup eu de tine, partzar roz cu alifie in gingie.

Iar pentru ceilalti care comentati aiurea ciocul mai mic ca, kimmy reactioneaza asa pentru ca, a fost provocata si jignita de mamica asta de imprumut, asa ca nu va mai dati voi avocati ca sunteti doar niste lesinati si mi-e ca va...mai pe romaneste asa....fut in gura de sclavi.

Comentarii? Dava-n sange de maimute care mai comentati aiurea sa va iau sub roti in fata cimitirului.

Gata aici, care aveti vreo problema cu noi imi dati mie pm si va lamuresc eu.

Un singur lucru, invat-o sa se comporte-n societate, cand o sa faca pe jumate cat am facut eu (nu ca ma laud sau ceva), atunci sa isi permita. Daca ar fi sa ma leg si eu, as avea de ce, uite exemple:

Ala e abdomen lucrat? Ce e cu celulita de pe fundu tau? Dar grasimea de pe spate?

Poate cand aveam varsta ei, aratam mai bine, dar nu ma laudam, degeaba arati bine daca bunul simt si mintea iti lipsesc.

Va rog frumos nu va certati....

O zi buna.

"WTF" is that? mts7qt2dxhp8yfndyous.jpg

:blink:

Link to comment
Share on other sites

mno kimmy daca nu te incinge hammarel destul sa vi sa te postalim si noi asa umpic , te vad cam stresata

nu cred ca esti tu in masura sa descri pe cineva :) uitate-n oglinda si pe urma vorbeste despre femeia asta , care fata de tine macar are o familie , un copil , si e sincera , nu pune pozele pe alese ca tine , zdreantzo care esti tu zdreantza pac pac

on http://img36.imageshack.us/img36/7831/imga0749.jpg

Mah oligofren de tundra care sugi mazga la cadavre la zoo nu ti se pare ca scoti limba la scrotul meu cu pofta asteptand sa te nutresti cu samanta mea?

Nu e prima data cand lichefiezi falus live pe aici sa ai ceva cald in stomac si ma ocup eu de tine, partzar roz cu alifie in gingie.

Iar pentru ceilalti care comentati aiurea ciocul mai mic ca, kimmy reactioneaza asa pentru ca, a fost provocata si jignita de mamica asta de imprumut, asa ca nu va mai dati voi avocati ca sunteti doar niste lesinati si mi-e ca va...mai pe romaneste asa....fut in gura de sclavi.

Comentarii? Dava-n sange de maimute care mai comentati aiurea sa va iau sub roti in fata cimitirului.

Gata aici, care aveti vreo problema cu noi imi dati mie pm si va lamuresc eu.

o fi fost ea jignita de mamica asta dar sincer la cum vb si cum se adreseaza cred ca nu i-a spus nici 1 % din cate putea sa ii spuna

1 e urata foc

2 mahalagioaica

3 fata ziceai ca intemeiezi cu el o familie? au mai fost si inainte altele care au sperat la asa cv :))

4 u alt smeu online

@ http://imageshack.us/photo/my-images/202/dscn9232x.jpg/

Link to comment
Share on other sites

' date='16 September 2011 - 20:58' timestamp='1316195927' post='5977000']

E copilul tau? pfff nu semanati deloc , in fine e frumoasa.. Sa-ti traiasca ( daca e al tau... )

Si nu,nu sunt goala pe dinauntru posibil sa am mai multe sentimente fata de restu persoanelor decat ai tu.

Cu tine ma pot intalni oricand,nu te uita ca ai cu 10-20 de KG in plus de mine ca nu conteaza asta. -_-

Cat despre mancare nici nu imi doresc sa mananc din farfurie cu tine...daca te dai cu atata ruj cand te duci sa fumezi imi imaginez cat ruj folosesti la masa. ( nu de alta dar daca nu iti ajunge mancare mai papi si niste ruj. )

ON: Eu cu Hammerel :P

tu cu fatza aia de bidon turtit vii si comentezi de alte persoane cum arata? n`o fii femeia prea frumoasa ...k pare trecuta de 30 de ani... da tu la 20 de ani ai tai ai o moaca de impins vagoane....

nu te supara da kiar esti urata...IN DRACI DE URATA

nu ne pasa delok k ai tu barbat :)))) mi`e mila de el kand iese cu tine pe strada..

pro ! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Vad ca sunteti nesimtiti incontinuare ok.

Anoholico ce abdomen vezi u in poza aia?

Nu m-am laudat ca arat bine si nu ti-am zis ca esti urata am pus accent ca esti proasta , uitate in poza aia cat ruj folosesti. :blink:

Adriane, nu ti-a dat doamna care te-a fatat sa sugi destul? cauta la negrii iti continua ei treaba.

U la cat esti de frumos nici poza cu tine nu ai pus.

Linquid ba copile uitate la tine cum arati pui poza aia de cand te stim fata e acoperita pe jumatate de ochelari,pun pariu ca si in viata reala esti la fel de ratat ca aici. Pro la ce? ca daca cer IP de la acel cont pun pariu ca esti u.

si terminati cu injuraturile la adresa mea ca incep eu mai rau sa vedeti cum este o adevarata mahalagioaica.

Daca m-am luat de ea m-am luat pentru ca am fost atacata si am ripostat , vreo problema?

Va e mila de el ca merge cu mine pe strada? ok,hai sa vad poze cu prietenele voastre. :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

' date='17 September 2011 - 09:54' timestamp='1316242474' post='5977706']

Vad ca sunteti nesimtiti incontinuare ok.

Anoholico ce abdomen vezi u in poza aia?

Nu m-am laudat ca arat bine si nu ti-am zis ca esti urata am pus accent ca esti proasta , uitate in poza aia cat ruj folosesti. :blink:

Adriane, nu ti-a dat doamna care te-a fatat sa sugi destul? cauta la negrii iti continua ei treaba.

U la cat esti de frumos nici poza cu tine nu ai pus.

Linquid ba copile uitate la tine cum arati pui poza aia de cand te stim fata e acoperita pe jumatate de ochelari,pun pariu ca si in viata reala esti la fel de ratat ca aici. Pro la ce? ca daca cer IP de la acel cont pun pariu ca esti u.

si terminati cu injuraturile la adresa mea ca incep eu mai rau sa vedeti cum este o adevarata mahalagioaica.

Daca m-am luat de ea m-am luat pentru ca am fost atacata si am ripostat , vreo problema?

Va e mila de el ca merge cu mine pe strada? ok,hai sa vad poze cu prietenele voastre. :rofl1:

Ai fost atacata de mine? Pai ne crezi chiori? Unde te-am atacat eu pe tine?

Repede ca sa iti arati "loialitatea si ca nu esti anohoolic" fata de HH, m-ai atacat, sa iti fie rusine, daca tu nu esti instare sa faci o diferenta cand o persoana vorbeste la figurat sau la propriu, mai dute la scoala.

Crede-ma ca eu la 28 de ani ai mei de ma trag la patru ace, arat mult mai bine ca una la 20 (ca sa nu zic de tine).

Rusine cand va legati de persoane numai sa va aflati in treaba, pentru un joc, voi sunteti normali? Pacat ca in romania tineretul isi pierde rusine cum isi pierde si virginitatea.

Nici dintr-un punct de vedere nu te compari cu anohoolic, nici ca mentalitate, nici ca bun simt.

mts7qt2dxhp8yfndyous.jpg

Uita-te si tu la tine pana sa jignesti pe altii, pe mine oricum m-a lasat rece, dar sa iti fie rusine. Acum retrage-te in coltu tau daca mai ai un dram de orgoliu.

P.s: pentru tine doamna anohoolic. :)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ti-a spus cineva ca mai atacat aici? -_-

Loialitate in HH , ma faci sa rad ... Mi se rupe daca sunt acolo sau nu sunt,doar doresc ca nick-ul meu sa nu fie confundat. In momentul in care a dat post robert_ cum ca sunt anoholic sti cate p.m-uri de injuraturi? Intra pe un caracter mic si scrie pe post SUNT ANOHOLIC si ai sa vezi singura. [ in fine confundarea ma interesat foarte putin']

La 28 de ani ai tai arati ca .. ma abtin numai comenta de ani mei :)

Daca vrei sa te lamuresc , dami p.m.

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

' date='17 September 2011 - 10:13' timestamp='1316243604' post='5977721']

Ti-a spus cineva ca mai atacat aici? -_-

Loialitate in HH , ma faci sa rad ... Mi se rupe daca sunt acolo sau nu sunt,doar doresc ca nick-ul meu sa nu fie confundat. In momentul in care a dat post robert_ cum ca sunt anoholic sti cate p.m-uri de injuraturi? Intra pe un caracter mic si scrie pe post SUNT ANOHOLIC si ai sa vezi singura. [ in fine confundarea ma interesat foarte putin']

La 28 de ani ai tai arati ca .. ma abtin numai comenta de ani mei :)

Daca vrei sa te lamuresc , dami p.m.

Si ce te doare pe tine in fund ca, ce am facut eu si cu cine am facut eu? Eu sunt de vina ca ala a dat post? Pai mai fetito, calmeaza-te si cum am mai zis dute la coltu tau daca mai ai un dram de orgoliu, fiindca chiar nu te compari cu anohoolic.

Eu n-am permis sa ma calce nimeni in picioare, intreaba mai fata si tu in joc cu cine am stat eu in party, si ai sa te convingi ce fel de om sunt. Nu ca vii si te tragi de sireturi cu mine de parca am facut schimb de pachetzele la gradinitza.. Rusine sa iti fie.

Vreau sa vad si eu unde te-am atacat... nu mai posta aici pe victima, eu cand atac pe cineva, am un motiv intemeiat.

Si sincer, nici nu meriti sa faci parte din HH, daca tu vorbesti asa despre o guilda/alianta, n-ai nimic in comun cu HH-ul sau cu oricare alta guilda, tot timpul vei fi respinsa si marginalizata.

Eu nu am timp de pm-uri cu tine, mi-am expus punctul de vedere, cei drept mai direct (ca asa sunt eu), nu musc de c*r pe nimeni, mai bine il musc de fata.

N-am comentat la adresa ta, nu comenta la adresa mea.

P.s Ce ai zis, hai sa ma leg de anohoolic, cu mine nu iti merge. Ai sa vezi cand o sa intru eu in joc.

Nu ca fac atac direct la tine, dar uita-te si tu la poza asta a ta (cu baiatu, n-am nimic, il compatimesc)

Daca poti sa argumentezi cu ceva si te crezi mai superioara cu ceva, te provoc la un fghit club, si vedem atunci. Da-i pm, cu "accept" sau "resping", mai multe detalii nu vreau in pm-ul meu de la userul tau.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai vad insulte aici aveti suspenduri de la 15 zile in sus.

Cei care deja si-au demonstrat capacitatile de mari intelectuali au suspend.

Daca nu va plac anumite persoane nu inseamna ca aveti dreptul sa ii insultati.

Interzisa, sa iti traiasca fetita, este o dulce.

Kimmy, paote pe viitor pui poze fara pupaturi. Ne pupam si noi cu ai nostrii, nu ne faci gelosi. Aici intra si copii.

Restul cu limbajul, nu am ce sa va zic decat invatati sa va cenzurati. Nu va vad bine nici pe forum si nici in viata reala.

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Daca mai vad insulte aici aveti suspenduri de la 15 zile in sus.

Cei care deja si-au demonstrat capacitatile de mari intelectuali au suspend.

Daca nu va plac anumite persoane nu inseamna ca aveti dreptul sa ii insultati.

Interzisa, sa iti traiasca fetita, este o dulce.

Kimmy, paote pe viitor pui poze fara pupaturi. Ne pupam si noi cu ai nostrii, nu ne faci gelosi. Aici intra si copii.

Restul cu limbajul, nu am ce sa va zic decat invatati sa va cenzurati. Nu va vad bine nici pe forum si nici in viata reala.

Multumesc de rapiditatea de care ai dat dovada, poate asa mai invatam si unii din noi bunul simt.

Multumesc frumos, si ai tai sa iti traiasca, poate vedem si noi o poza cu ei pe aici, ce zici? :P

Link to comment
Share on other sites

Daca vreodata o sa invete lumea macar de copii sa nu se ia, cu placere va arat si copiii mei frumosi.

Facem un concurs ?

Propun sa spargem gheata si sa nu luam in seama eventualele riscuri in sensul ca unii nu vor sti sa aprecieze ... si ca vor carcoti .

O sa editez si voi pune o poza cu ingerasul meu ... Fotografia o voi pune si pentru ca sunt in asentimentul lui Interzisa , am citit posturile de mai sus si sunt impresionat placut exact de acelasi lucru ... faptul ca nu si-a ales pozele ... a incercat sa fie ea insasi ....punand foto facute instantaneu .

Eu cel din dreapta cu un prieten ... in iunie vacanta in Creta . Adaug imediat si cu fiicamea...

7be632149792650.jpg

ff0a76149792835.jpg

Bonsuflata :D

b4516f149793124.jpg

P.S. Nu sunt Rosy folosesc contul pana voi avea unul .

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Eu explicand ca nu imi place cum sunt puse lucrurile in duba. (Tot timpu nu imi place cum sunt facute lucrurile)..trebe sa gasesc eu acel nod in papura :))

o8gb77lrpjkp3vhagy8f.jpg

Fiica mea, jucanduse in apa.. :wub:

pouyklmsmf0ryesy89r7.jpg

Eu cea "ganditoare" :))

oyukhhfz8w7x3n31rkhp.jpg

Un angajat cu fiica mea la caine.. ii explica el pe acolo ceva. :D

8tf1q54n7z613jcwnpt.jpg

*Icy* , mie imi surade ideea. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

La trenulet cu copiii, nu se vede foarte bine :wub:.

or43jxq1866r70amjhdv.jpg

Fain trenulentul :P

Eu cu Maria in balta :D

e35837149795326.jpg

Faza e ca nu mai am poze, dar scot cd-ul de la botez. ;;)

P.s Frumos ingeras ai :wub: :kiss: sa iti traiasca. :)

nmp2mdpep1zji8z6f.jpg

:wub: :P

Link to comment
Share on other sites

La trenulet cu copiii, nu se vede foarte bine :wub:.

or43jxq1866r70amjhdv.jpg

Fain trenulentul :P

Eu cu Maria in balta :D

e35837149795326.jpg

Faza e ca nu mai am poze, dar scot cd-ul de la botez. ;;)

P.s Frumos ingeras ai :wub: :kiss: sa iti traiasca. :)

Merci si tie la fel ...

Daca trecem la botez ... fac ravagii :P ... glumeasc

O clipa de rasfat ...b806ca149795858.jpg

un vers dintr-o melodie a celor de la Parazitii spune asa :

"Degeaba e soare si frumos afara ,daca nu ai bani sa bei o bere la terasa :)

Link to comment
Share on other sites

Merci si tie la fel ...

Daca trecem la botez ... fac ravagii :P ... glumeasc

O clipa de rasfat ...b806ca149795858.jpg

un vers dintr-o melodie a celor de la Parazitii spune asa :

"Degeaba e soare si frumos afara ,daca nu ai bani sa bei o bere la terasa :)

care esti tu ?

Link to comment
Share on other sites

Merci si tie la fel ...

Daca trecem la botez ... fac ravagii :P ... glumeasc

O clipa de rasfat ...b806ca149795858.jpg

un vers dintr-o melodie a celor de la Parazitii spune asa :

"Degeaba e soare si frumos afara ,daca nu ai bani sa bei o bere la terasa :)

care esti tu ?

Nici nu stiu cum sa zic ... sa te iau din prima sau sa te mai las ..:D

Poti fi mai explicit ..?

Te referi care sunt din foto sau din joc ?

Maria la tara .

f421dc149796672.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Interzisa

Merci si tie la fel ...

Daca trecem la botez ... fac ravagii :P ... glumeasc

O clipa de rasfat ...b806ca149795858.jpg

un vers dintr-o melodie a celor de la Parazitii spune asa :

"Degeaba e soare si frumos afara ,daca nu ai bani sa bei o bere la terasa :)

care esti tu ?

Nici nu stiu cum sa zic ... sa te iau din prima sau sa te mai las ..:D

Maria la tara .

f421dc149796672.jpg

Iui, pai nu tin pasu, cu ce sa contra atac?:-? Sa ma uit, revin cu edit. :P

elntgevwqt9woliox.jpg

La doua zile de la nastere. :wub: :D

Link to comment
Share on other sites

Merci si tie la fel ...

Daca trecem la botez ... fac ravagii :P ... glumeasc

O clipa de rasfat ...b806ca149795858.jpg

un vers dintr-o melodie a celor de la Parazitii spune asa :

"Degeaba e soare si frumos afara ,daca nu ai bani sa bei o bere la terasa :)

care esti tu ?

Nici nu stiu cum sa zic ... sa te iau din prima sau sa te mai las ..:D

Maria la tara .

f421dc149796672.jpg

Iui, pai nu tin pasu, cu ce sa contra atac?:-? Sa ma uit, revin cu edit. :P

elntgevwqt9woliox.jpg

La doua zile de la nastere. :wub: :D

Constructori :D

9f08f2149798184.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...