Jump to content
.TripDeTrip

Crima comisa de un cunoscut de al meu

Recommended Posts

da asa e f.trist ,,, cuvintele raman cuvinte ;

uni de aici au la 'avatar' si la 'semnatura' imagini efectiv socante si cuvinte 'grele' , care descriu o crima , violenta , moartea , sinucidere etc ... 'respectivi' s-au retinut pana acuma sa posteze aici ,,, cine stie poate in ascuns ei 'aproba / adora ' asfel de tampeni ,,, hmm

sper sa nu fie asa ,,,

oricum faptul ca cineva 'aproba / promoveaza' asfel de chestie , e 1 pas in comiterea lor ;

hai ......... spuneti-mi ca ma insel , spuneti-mi ca 'atunci cand 'el' da cu cutitul dupa 'ea' de fapt vrea sa-i ofere 1 floare ,,, da sigur asta vrea :blink:

Link to comment
Share on other sites

Crima a fost comisa Miercuri seara cand micuta venea de la scoala iar politia a gasit-o moarta in boscheti marti la ora 2:00.

jinkies! Corpul ei a stat in boscheti si se descompunea timp de 1 saptamana? si nimeni nu a simtit mirosul?

ciudat...cum poate un tip linistit, cum il descriai tu, sa turbe si sa violeze o fata de 8 ani care poate nici nu era bine dezvoltata :blink:

EDIT: nevermind...ti'am citit un post anterior si scriai ca a fost gasita l un interval de 1 zi

Link to comment
Share on other sites

cat de bine putea sa arate copila la 8 ani ? @.@

Uite intrebare...eu as face disectie pe Florinache :)

Link to comment
Share on other sites

ala este un om PROST si inconstient !!!

Cum poti sa faci asa ceva? Cum poti sa omori o persoana reala care pur si simplu nu ti-a facut nimic , si cum poti sa te duci pur si simplu spre acea persoana calm , dupa aia sa o agresezi, cum poti sa spui toate lucrurile astea calm la televizor , sa te vada o tara intreaga?

nu am sa inteleg niciodata, si nici nu vreau sa inteleg pentru ca sunt , pur si simplu niste oameni prosti si inconstietni cei care fac asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Veste : Au spus la stiri ca a evadat Florin,ca parintii lui furau benizna din cargouri-le de la trenuri si ca familia fetitei vrea sa il omoare ori pe fratele lui Florin ori pe mama lui.

o sursa pentru asta? imi pare greu de crezut ca la 17 ani sa poata sa faca asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

prost? asta e compliment fata de cum e in realitate.

spanzurat? cum naiba sa-l lasi sa scape asa usor? :|

asta merita torturat zilnic pt tot restul vietii lui (ce n-as da sa fie pe mana mea ;;)).

ar merita sa i se taie degetele + urechile + ochii + limba + altele, in 30 de zile (zilnic taiat cate ceva) ar arata exact cum merita.

daca ar fi fost fata mea, chit ca as pierde ani buni din viata, as ajunge la puscarie special pt el.

si nu ar fi razbunare, ar fi dreptate. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest bloodnight2000

BAGA OMU IN PUSCARIE PE DEGEABA,Eu ii faceam 4 cadouri,benzina funie otrava si chibrituri.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...