Jump to content
.TripDeTrip

Crima comisa de un cunoscut de al meu

Recommended Posts

In arad un baiat de 17 ani pe nume Florin a omorat o fetita de 8 ani.Intai a violato cu cruzime,apoi a strangulat-o cu breteala de la ghiozdan,a bagat-o intr-un sac de rafie si a acoperit-o cu o plapuma.Crima a fost comisa Miercuri seara cand micuta venea de la scoala iar politia a gasit-o moarta in boscheti marti la ora 2:00.Crima a fost comisa in fata strazii unde stau eu.La vre-o 100 metri distanta.Oribil :(.Saraca fetita.Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Bila Adina Madalina.:(

Link to comment
Share on other sites

Ala saracu, pt. ce o facut, o sa fie o fetita foarte buna in parnaie !

In puscarie cei vizati primii la "vezi sa nu scapi sapunul in baie" sunt violatorii si pedofilii !

Asa prieteni ai si tu mai Massakre_12 ?

Pe langa bataile pe care le va lua ! Oricum cei care pot face asa ceva nu se pot numi oameni :|

Link to comment
Share on other sites

Guest <Raziel>

si cand ma gandesc ca oriunde se poate intampla la fel... :|

baiatu nu mai are viitor..

Link to comment
Share on other sites

ce mila? ce dumnezeu? cativa ani de puscarie sunt prea putini pt el. eu i-as taia ouale fara anestezie

word , am vazut la tv povestea ... partea amuzanta e desi nu poate fi numita amuzanta ... agresorul a inceput sa planga spunand ca nu stie ce l`a apucat omg spycho

Link to comment
Share on other sites

Ala in fiecare zi ar trebui taiat cu lama si aruncata sare pe rana ... jur ... [defapt de vreo 6/7 ori pe zi] ... si in cel mai frumos caz ... sa stea vreo 20 de ani p'acolo. Oricum, om nu mai iese din puscarie ... mai ales daca afla si "colegii" de camera pentru ce e acolo ... [si la puscarie exista oameni cat de cat cu capu' pe umeri].

Link to comment
Share on other sites

Oare ce este in sufletele parintilor fetitei ? oricum el va fii judecat in viatza de dincolo indiferent cati ani de parnaie primeste ....

Dumnezeu s`o ierte pe acea fetita nevinovata ...

Link to comment
Share on other sites

Alex Lifetaker : da il cunosteam bine

THuG-Radu : mai demult era foarte linistit

Arrow: Dupa 1 zii au gasit-o pe micuta

Smok3: Mama fetitei a spus cand PRO TV i-a luat interviu ca nici nu mai avea forta sa planga.

And Frody

Asemenea oameni nu merita sa traiasca.

word

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...