Jump to content
Lancelot

Ce isi doresc femeile?

Recommended Posts

Ce crdeti voi ca isi doresc feteli/ femeili :D de sarbatorile astea ale martisorului?

voi ce aveti de gand sa oferiti cu ocaziile astea?;;)

PS si de la fete asteptam sa ne spuna cm ce si-ar dori :D ( sper sa nu fie timide )

PPS sa nu ziceti ca nu va fac si eu cadou >:)

Link to comment
Share on other sites

De 1 martie.. un gest special de la cineva la fel de special... fie el un obiect, un gest :-", cat sa simt ca sunt importanta pentru el si unica in acest moment.

De 8 martie nu am de ce sa primesc vreun cadou, nu sunt mamica inca :)

Link to comment
Share on other sites

In decembrie isi doresc ca de 1 martie si de 8 sa primeasca ceva, iar de 1 martie isi dorest sa primeasca ceva de 8 martie, iar de 8 martie isi doresc sa nu fie prea pacalite de 1 aprilie :)

Link to comment
Share on other sites

In decembrie isi doresc ca de 1 martie si de 8 sa primeasca ceva, iar de 1 martie isi dorest sa primeasca ceva de 8 martie, iar de 8 martie isi doresc sa nu fie prea pacalite de 1 aprilie :)

deci ce vor ? =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

cred ca cel mai bine v-ar raspunde o fata

va zic sincer , daca l-au avut pe L!nuX nu mai vor altceva :)

eu zic ca vor un antivirus dupa aceea (if u know what I mean :naughty: )

ot: ele vor ceva ce nimeni nu le poate da... o bucata de rai ;;)

Link to comment
Share on other sites

Femeile isi doresc un robot care sa : spele vase, sa dea cu aspiratorul, sa faca de mancare, sa hraneasca animalele + copilul, sa plateasca taxele sa spele masina, sa spele hainele, sa stranga hainele, sa stranga mizeria etc...

Fetele...habar n-am :)

Link to comment
Share on other sites

Ce`mi place cand va dati asa...cu parerea despre ce si`ar dori o fata/o femeie...hmmm...sa incep si eu cu ce va doritzi voi barbatii ? :D ;;)

OT : Nu imi doresc nimic...poate doar o floare de la persoana iubita ( asta in cazul in care crede ca merit:P )

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...