Jump to content
Danny

Fantoma

Recommended Posts

http://www.metacafe.com/watch/449747/fantome/

Deci chiar nici eu nu stiu ce sa zic daca e fake sau nu.Mie nu mi se pare deloc fake.Miscarile sutn foarte ciudate la fel si "corpul"

Uitati-va cu atentie cand se uita tipu pe geam !

E adevarat ?

E in liceul Dna Stanca ( Tehnometal ) si langa cica ar fi un cimitir.

Eu stau pe langa acest liceu , dar nu`mi aduc aminte sa fie si un cimitir. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Eu n`am vazut nimic ciudat ! :| Nush ce ai vazut tu ! :|

=)) nici io nu vad nimik =))

p.s. - cica ar merge ceva din stanga ecranului jos in directia dreapta sus , se vede rau e prea rapid si nu cred sa fie vreo fantoma :dontknow: .

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu...Nu prea am chef sa ma uit...Parca vad ca imi reapare frica.Dar iti spun ca am vazut cateva filme despre fantome,unul chiar pe Discovery despre un castel sau o biserica sau un muzeu-nu mai stiu exact-.Oricum o cladire mare si imaginile erau clare...Sunete ciudate,ciripit de pasari,umbre,lumini,un fum care avea o miscare ciudata de parca vroia sa atace camera de filmat.Oricum cred ca ati mai vazut un film nou cu o fetita mica un cimitir si o petrecere(nu e romanesc).

Link to comment
Share on other sites

Nu cred in fantome, cred ca e fake :blink:

filmuletul ala e..filmat..la naiba cum sa-ti explic eu tie sa intelegi? CE DRACU E FAKE IN FILMU ALA? Sunt niste umbre...poate e reflectia geamului...poate nu..se vede ceva miscand in curte oricum. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...