Jump to content
The Connection

Presedintele perfect

Recommended Posts

Cred ca cel mai bun presedinte pentru Romania ar fi Vadim Tudor , inteligent e si cred ca si incoruptibil ... dar oricum , presedinte perfect nu e ... si nici nu cred ca va fi.

Tu gandesti ce scrii ? VADIM PRESEDINTE ? Pai daca ala ar fi presedinte am reveni la comunism + certuri cu multe tari => posibil razboi. Ala e nebun, ala ar da afara din tzara toti maghiarii !

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cel mai bun presedinte pentru Romania ar fi Vadim Tudor , inteligent e si cred ca si incoruptibil ... dar oricum , presedinte perfect nu e ... si nici nu cred ca va fi.

omg tu ai habar ce spui? vadim? vrei inapoi in mama rusie!!!!!??

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cel mai bun presedinte pentru Romania ar fi Vadim Tudor , inteligent e si cred ca si incoruptibil ... dar oricum , presedinte perfect nu e ... si nici nu cred ca va fi.

glumesti? Vadim inteligent si incoruptibil? aminteste-ti doar de episodul in care a transportat niste studenti la parlament pe post de agitatori ( ca pe vremea raposatului) in timpul discursului lui basescu , sau cand le-a adresat unor mari oameni ( Patapievici , Liiceanu , Plesu ) niste vorbe de "duh" ... a uitat ca pe vremea comunismului lingea in posterior pe nea nicu ...

vadim heil , are nevoie de medicamente medicamente heil ... :director:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...