Jump to content
Lancelot

Daca ai avea puterea sa te intorci in timp

Recommended Posts

hmm... la prima vedere, chiar credeam ca mi-am trait viata pana acum fara sa am regrete. dar dupa ce m-am gandit aprox 10 sec...

nu mi-as mai permite sa pierd anumiti prieteni vechi pe care indolenta, lenea si uitarea mi i-au indepartat

nu as fi luat vara trecuta hotararea de a intra intr-o relatie destructiva cu cel mai bun prieten

desigur, as fi ales complet alta facultate :D (ca vad ca se poarta asta)

mi-as fi sustinut mai mult parintii in anumite momente in care aveau nevoie de mine

nu as mai pune sentimente in lucruri care s-au dovedit a fi fara valoare...

Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi sa se intample sa pot da timpul inapoi ... as incerca sa-mi tin de mic parintii impreuna si as incerca sa evit sa ma imbolnavesc (cunoscatorii stiu care-i faza). Asta e ... life goes on ...

PS: Si as mai vrea sa re-traiesc copilaria ... fara griji si fara nici o problema :D si fara sa le creez prea multe batai de cap bunicilor care m-au crescut.

Link to comment
Share on other sites

ma`s sinucide de mic ... sa nu mai trec prin viata !

si sa sti ca niciodata nu e prea tarziu..

OT: cred ca as asculta mai putin de parintii mei si mai mult de propria gandire (ca sa fiu mai cuprinzator).

si daca as putea sa ma intorc in timp.. mi-as da o palma in loc sa ii spun unei persoane "salut".

Link to comment
Share on other sites

m`as intoarce in 97.. 98 si sa impiedic sa moara bunicu`meu la care am tinut enorm de mult.. care a murit de cancer

imi pare rau pt el :( :(

@eu m-as intoarce in vara anului trecut ca sa merg din nou la Sinaia...si sa nu mai manc cheezburger-ul ala de la care am vomat 2 zile :-&

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...