Jump to content
Lancelot

Daca ai avea puterea sa te intorci in timp

Recommended Posts

Sa zicem ca ti se ofera o singura sansa sa te intorci in timp..si sa ai ocazia sa faci o alta alegere intr-un moment al vietii..sa schimbi ceva la modul radical.. ce ai alege sa faci?

@ Ps eu cred ca as alege alta facultate in loc de plcitisitoarea si inutila facultate de Drept :)

Link to comment
Share on other sites

Pt jumatate de ora in trecut ... hmm...

Sa ma intorc in timp prin anul 1985:probabil ca mi-as invata parintii sa foloseasca prezervativele, asa ar fi scapat si ei si altii de o durere de cap in plus ^_^

PS: Use condoms to avoid future headaches :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi sa ma intorc pt. o juma de ora`n timp, m`ash intoarce atunci cand m`am dus sa`mi bag dosaru la facultate, mi`ash pune o piedica mie, sa ma duc sa`l bag la alta. Al dreq facultate de Stiinte economice, I HATE IT !

Sau daca sa ma intorc in timp de tot, m`ash intoarce in clasa a 9`a, sa mai fac liceul inca 1 data :wub:

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce as schimba exact acum pe moment dar cred ca in principal 3 chestii:

-nu as lasa o persoana draga sa moara din cauza neatentiei mele

-mi-as da cativa pumni atunci cand nu invatam(crek mi-ar trebui niste maini de rezerva)

-as schimba 2 cifre la un bilet la loto :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

m-as intoarce in 2004 si n-ash mai darama stalpul de pe Bd. Timisoara, fapt in urma caruia am ramas fara mashina (n-aveam CASCO) si acu-s in proces cu RATB ca era stalpul lor si vor sa le dau banii pe el :(

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...