Jump to content
Lancelot

Micile voastre placeri

Recommended Posts

In afara de comp si toate lucrurile legate de el am ca hobbyuri, in ordine: plimbarile noaptea "cand totul e pustiu" :P (singur daca's cu masina :) daca nu, prietena/prietenii), basketul, snookerul-biliardul, automobilismul de la liniutze la F1/WRC (nebun dupa fosta grupa B a anilor 80), muzica trance si desenele animate :D .. (jetix/cartoon network).

Link to comment
Share on other sites

hmmm...net+gaming ; gagici blonde,brunete fara fitze-n cap....sporturi cum ar fii : baschetul si fotbalul...cartile nu imi plak....muzik asc pe calc sau pe mp3...altceva...scoala care nu imi place da tre sa ma duc .. asta ocupa mai mult din timp...si seara ma uit la WrestLing :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Inafara de ce tzine de PC ... mai o excursie ( in week-end-uri ) ... mai o mishcare ( fotbal ) ... mai un mers in orash si spart bani ( ca altceva nu prea ai ce face-n orash ) ... mai agatzat o fata ( in general ... momentam is legat :D ) ... mai mers la altii sa fac un PC ... ( ceva bani in plus [vorba lui Nestle] ) ... mai o plimbare pe malu` Crishului Repede ... si mai uitatu` la TV ... dar rar!

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...