Jump to content
Lancelot

Micile voastre placeri

Recommended Posts

Hmm deci pe langa inevitabilul raspuns.. net + games..voi mai faceti ceva?..un sport... o carte.. o plimbare? Poate colectionati ceva..

La mine ar fi aleatoriu..Baschet..carti..liniutze :P.... muzica.. ( radio Deea style) si din cand in cand un film bun

Link to comment
Share on other sites

Fotbal zilnic de la 7:00 AM (ce ora pt training mai am :|),muzica,bautul,fumatul,femeile(sau doar femeia),ignoring annoying ppl on YM :lol: ,party (cu tot tacamul :D ),rar pe la disco(nu mai exista rocko in town :| asa ca nu prea mai am motive sa merg)...

Link to comment
Share on other sites

micuta mea placere personala - plimbatul pe malul begai de una singura, practic sportul asta cel putin o data / sapt acum, iar dupa ce s-o face mai cald si vor inflori magnoliile... cam zilnic. imi place sa-mi astern gandurile pe hartie (vorba vine, ca doar am calculator, desi cu ajutorul dragului de microsoft word se pierde juma' din palcerea de a scrie). imi place sa citesc o carte buna sau sa ma uit la un film, cu popcorn, ciocolata, suc si prieten langa mine. imi place sa merg la meciurile lui poli :D. imi place sa inot. imi place sa ma joc in photoshop. imi place sa dansez. imi place sa vorbesc :P. imi place sa savurez un pahar de vin rosu, demisec si o tigara de foi. imi place sa dorm dimineata si sa traiesc noaptea... pentru inca 3 luni, max. ca sa rezum... imi place sa traiesc o viata boema pe care cu greu ne putem permite s-o traim in zilele noastre, fara a fi blamati.

Link to comment
Share on other sites

Pe langa net,pc si tot ce este legat de asta :wub: .. imi plac plimbarile in aer liber la tzara (oriunde in afara aglomeratiei oraselor) sau plimbarile noapte in oras cand totul e pustiu ..sau sa fiu singura acasa.. (imi place singuratatea) .. o carte buna citita intr'un loc linistit ...imi place sa stau la "taclale" cu prietenele/prietenii :D ...sa ascult muzica atunci cand fac absolut orice ..chiar si cand dorm :nanana: ..Mai sunt TV'ul (CartoonNetwork fan :P ) .. incaieratul cu frate'meo :D .. si uneori cand ma chinuie talentul imi place sa desenez ;;) .

Oricum toate astea sunt o mica parte din ceea ce imi place sa fac :) .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...