Jump to content
Frostwolf

Pt cei care dau BACu anu asta....

Recommended Posts

NU mi se pare mult. Cei care ati dat examenul in anii trecuti, ati lucrat dupa n culegeri de modele, atentie modele, de teste. Acum in schimb, ceea ce e publicat se va regasii in examenul final. Acum la meditatii nu veti mai lucra dupa xyz culegeri, ci veti rezolva subiectele propuse pt examen; indiferent ca sunt la romana, matematica, etc.

Daca te duci la examen "bata", adica n-ai facut nimic, nu poti sa promovezi, sau cel putin nu cu o nota medie. Nu s-a putut inainte, nu se va putea nici acum..

Link to comment
Share on other sites

Aveti destul timp ... Daca ati invatat si voi ca oamenii normali de la inceperea anului, acum puteti face chiar si cate un test pe zi ...si nu e chiar asa greu ... eu sunt inca a 11 a ,dar totusi o duc de graza pt anul ce vine :crybaby: .. voi incerca sa fac inca de pe vara ceva teste din acestea :) (desi la noi e posibil sa se schime programa <_< ) .. merci de site :nanana:

Link to comment
Share on other sites

yo vruiam un topic de asta ...dar deschid inintea simularilor :lol: si cu capacitatea

As putea sa va ajut cu niste teste ... deoarece cineva din famile face teste pt bac ... fiind in comisie ... astp PM si vedem noi cum facem .... dar sa nu afle nimeni <_<

Link to comment
Share on other sites

Aveti destul timp ... Daca ati invatat si voi ca oamenii normali de la inceperea anului, acum puteti face chiar si cate un test pe zi ...si nu e chiar asa greu ... eu sunt inca a 11 a ,dar totusi o duc de graza pt anul ce vine crybaby2.gif .. voi incerca sa fac inca de pe vara ceva teste din acestea smile.gif (desi la noi e posibil sa se schime programa dry.gif ) .. merci de site nanana.gif

Cate un test pe zii ? asa si daca nu-l faci bine sau nu stii sa-l faci ? :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Avem timp....

Romana: 100 variante

Geo / Ist: 100 variante

200 variante ... hmmm .... cred ca in 5-6 ani le memorez papagaliceste

Spaniola: scris

Eng: oral

Sport : .... sport ....

si Mate pentru admitere. Eu fiind la uman, trebuie sa invat matematica de real (adica 4 ani de mate real in cateva luni)

Perfect !

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat asa un pic prin ele si ma-m gandit ca la amte........le fac pe toate la meditatii.....

Macar stiu ca am trecut prin ele.........

La geografie pt cei care dau printre care si yo mi se pare super usor!!

Dar faza e ca e chiar bataie de joc.......prea multe variante.

Link to comment
Share on other sites

Cate un test pe zii ? asa si daca nu-l faci bine sau nu stii sa-l faci ? :dontknow:

Pfff ... cred ca ai si tu pe cineva mai rasarit prin familie care sa te ajute, sau profesorul la scoala , sau, de ce nu, profesorul cu care faci pregatire...cineva tot se gaseste daca tu chiar vrei ;) ... si astfel te vei putea duce la bac sigur pe tine ca stii :P ...macar de trecere :lol: :cool2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...