Jump to content
Legacy

Ghost`s & U.F.O`s

Ghost`s & U.F.O`s  

47 members have voted

  1. 1. cine va sperie mai mult? fantomele sau exTRaterestrii?

    • GhOsT`s
      38
    • AlienS
      9


Recommended Posts

GhOsT`s

pe extrateretii ii iau la bataie daca ii cazu :rofl1:

na`u ei tehnologie ca si pumnu meu :rofl1:

daca poti sa pui mana pe el....ca te dezintregheaza :blink: ..crezi ca reusesti?...nu cred...macar stim ca Aliens exista...sa demonstrat...iar fantomele sunt doar imaginatia noastra

Link to comment
Share on other sites

Pe mine nu ma sperie nici fantomele nisi extraterestrii, ma sperie profa de franceza si aia de psihologie(colegii shtiu de ce) . Die in pain, Melca :D

pai si la mine .. profa de franc ma sperie...creca au fost rapite de extraterestrii si puse cipuri in cap...maine poimaine vedem la stiri..cum profele noastre cuceresc lumea

Link to comment
Share on other sites

La cate chestii vezi la TV/Net sau realitate nu ma mai sperie nimik.

Ambele exista, nu sunt imaginatie si nici "ceea ce vrem noi sa vedem", ca daca era asa vedeam fantome non stop. Sunt zeci de teorii ca asa si pe dincolo, parerea mea , fantoma e ceea ce ramane dintr-un om cand acesta scapa de carcasa, iar extraterestri astia care ne viziteaza fac parte din civilizatiile alea care au disparut acu multzi multzi ani, adik pamanteni very smart. Ca mai sunt si altzii prin universu' asta mare, posibil dar nu cred ca sunt interesati de noi :D.

Link to comment
Share on other sites

fantomele m`ar speria mai mult insa consider k nu exista .. spiritele is in 2 locuri (cu o exceptie) : rai si iad ; Nikky din comedia "copii diavolului" e pe pamant :D joke :)

si cred ca exista extraterestri... ar fi prea mare risipa de spatiu nu?

Link to comment
Share on other sites

luand`o pe partea ailalta phantomele nu ne`ar putea arata nimic nou... insa civilizatiile extra terestre da :) deshi cred ca ei mai au cateva zeci de ani lumina pana sa vina la noi dar totusi ganditi asa...

acum 50 ani lumea nu avea telefon ( nu stiu cand sa facut si daca am dreptate ) si acum lumea are telefoane de 0.7 cm cu bloototh si touch screen ... acum tastez de pe un laptop.. care are un ecran subtire nu ? acu 20 ani era asa ceva? NU deci cam in 200 ani cred ca vom ajunge viteza luminii cu ceva masinarie so vom cunoaste si ceva nou cred :D

Link to comment
Share on other sites

Dar dac te trezeseti cu 1 deseara la fereastra vine si iti rapeste familia...iti recomand sa veZi niste filme cu Aliens.....

mie mi-e frica de sauron

Daca chiar acesti extrateresti ar exista, si ar veni si in galaxia noastra inseamna ca ei au o tehnologie mult mai avansata ca a noastra si is mult mai inteligenti ca noi. Prin urmare nu cred ca ne`ar omori sau ceva de genu asta.

daca niste extraterestrii inteligenti ar veni pe-aici si s-ar uita la planeta noastra macar o zi.. ce ar vedea? razboaie, foamete, executii, terorism, copii ucisi pentru celule, violuri etc.

s-ar uita pe posturile noastre de televiziune si ar vedea ce? filme despre aceste lucruri.

ce sa inteleaga ei? ca suntem o rasa de primitivi care nu fac nimic decat sa distruga lumea in care traiesc si tot ce ii inconjoara.

pune-te in situatia lor. ai mai veni cu bratele deschise sau ai executa o specie care a distrus Terra?

eu sincer cred ca nici nu ne-ar baga in seama ci ar pleca mai departe.

Link to comment
Share on other sites

black' date='Jan 11 2007, 20:56' post='1669769']

mie mi-e frica de sauron

daca niste extraterestrii inteligenti ar veni pe-aici si s-ar uita la planeta noastra macar o zi.. ce ar vedea? razboaie, foamete, executii, terorism, copii ucisi pentru celule, violuri etc.

s-ar uita pe posturile noastre de televiziune si ar vedea ce? filme despre aceste lucruri.

ce sa inteleaga ei? ca suntem o rasa de primitivi care nu fac nimic decat sa distruga lumea in care traiesc si tot ce ii inconjoara.

pune-te in situatia lor. ai mai veni cu bratele deschise sau ai executa o specie care a distrus Terra?

eu sincer cred ca nici nu ne-ar baga in seama ci ar pleca mai departe.

si mie mie frica de sauron :blink: ... si de Exodia :D

ce ai zis tu akolo a fost bine gandit....creca de aia nu prea mai vin extraterestrii pe Terra...mai ales in Romania

Link to comment
Share on other sites

Hmm dunno.Ghosts,aliens...Eh linkmania ca linkmania,dar imaginati-va sa stati in sufragerie si usa de la balcon sa se deschida si sa se inchida si credeti ca e tatal/mama vostru/voastra si de fapt aflati ca in momentul acela el/ea dormea.Mi s-a intamplat ^^ . Eh oricum.Poate a fost imaginatia mea^^. Mai stii?Daca e cineva interesat de povesti din acestea(eu eu protagonist^^) sa imi spuna.

Fac un topic despre ghosts ^^.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...