Jump to content
Legacy

Ghost`s & U.F.O`s

Ghost`s & U.F.O`s  

47 members have voted

  1. 1. cine va sperie mai mult? fantomele sau exTRaterestrii?

    • GhOsT`s
      38
    • AlienS
      9


Recommended Posts

Traim intro lume "magica" cu fantome,extraterestri,varcolaci si alte creaturi care ne vor pielea. Voua de ce va e frica mai mult de acele fantome care iti fura sufetul sau de acele fiinte inteligente care te folosesc pe post de cobai. Entitatile si Extraterestrii si+au creat o istorie in lomea asta....o imaginea mai exact una rea...dupa cum ilustreaza unele filme(nu se pune Casper si E.T :D )..Mie mie frica si de stafii si aliens...adik cred in amand2....dc? ati vazut acele documentare pe Discovery despre fantome iar despre extraterestrii ce sa spun ca isi fac aparitia 1 data pe luna in America .. in desertul Arizonei. Dac nu credeti in extraterestrii interesativa de acesta data..cea mai concludenta ___13 march 1997___Imagine IPB...iar despre fantome stiti de mici......Dac vreti sa credeti in extraterestrii va recomand 2 filme Signs bY Mel Gibson si Night SkY care prezinta intamplarile dp 13 martie 1997

Mie imi plac mai mult Aliens ____Zone 51______ :D ...http://www.geocities.com/jilaens/phoenixlights.html

Link to comment
Share on other sites

Nu cred in asa ceva. Probabil alte fiinte in acest univers mai exista , asa numitii extraterestri, dar nu mi`e frica de ei.

Dar dac te trezeseti cu 1 deseara la fereastra vine si iti rapeste familia...iti recomand sa veZi niste filme cu Aliens.....

Link to comment
Share on other sites

Dar dac te trezeseti cu 1 deseara la fereastra vine si iti rapeste familia...iti recomand sa veZi niste filme cu Aliens.....

Daca chiar acesti extrateresti ar exista, si ar veni si in galaxia noastra inseamna ca ei au o tehnologie mult mai avansata ca a noastra si is mult mai inteligenti ca noi. Prin urmare nu cred ca ne`ar omori sau ceva de genu asta.

p.s: is my opinion.

Link to comment
Share on other sites

Daca stau si ma gandesc fantomele chestii dinastia bla bla,nici nu se compara cu extraterestrii,una e sa te lupti cu misterul care nul poti atinge,vedea,trebe forta psihica si nu fizica...pe cand extraterestrii iai dat 2 palme si gata :D

Deci mie mai frica de supranatural decat aliens

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa scriu aici un mic paragraf care l-am gasit intr-o revista.

Sunt fantomele proiectia emotiilor noastre??

"Daca cineva nu crede in existenta fantomelor,nu le va vedea niciodata..."

"Oamenii calmi,echilibrati,prea rationali, cu un comportament lipsit de emotivitate si pentru care nu exista fiorul in fata supranaturalului , niciodata nu au intalnit umbre ratacitoare.Numai intr-o stare de extrema excitatie - manie, frica,durere - sau intr-o stare de euforie de o imensa bucurie , intalnirea omului cu fantoma este posibila"

Nu votez k nu mi frica... :right:

Link to comment
Share on other sites

Forme de viata trebuie sa exista, dar nu sub forma hollywoodiana, omuleti cu cap mare, verzi si micuti. Alea-s metode de a face bani cu filmele si asa mai departe.

Despre fantome nu stiu ce sa zic, in ultimul timp mi se intampla chestii interesante legate de subiectul acesta. Poate o sa imi dau seama mai tarziu ce sa cred si ce nu.

Link to comment
Share on other sites

de extraterestrii si de o eventuala intalnire cu ei. probabil ca ar fi mult mai avansati ca noi si daca va uitati in istorie veti vedea ca popoare mai avansate cand s-au intalnit cu altii mai slabi dezvoltati iau distrus ... si e vorba de aceeasi rasa deci probabil ca daca ar veni extraterestrii ne-ar distruge si ei pe noi :)

Link to comment
Share on other sites

ghost's sigur nu exista! extraterestri posibil, da nu verzi, rai si cu farfuri zburatoare :)) ........poate in galaxia noastra exista cateva forme de viata da numai in stadiul de bacterii.

-si inca nu ma tem de ceva ce nu am vazut sau nu se stie sigur despre existenta lui :kar:

Link to comment
Share on other sites

clar !

... cand o sa vad eu , poate atunci.. pana atunci nu cred

Pai dac tu esti din Costantza..nai cum sa vezi...ce crezi? ca trece Black Pearl & sparow pe akolo 1 data pe luna..nici cimitire cu peste 1000 de decse nu cred ca aveti.....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...