Jump to content
Lancelot

Pro sau contra?

Poc poc?;;)  

61 members have voted

  1. 1. Ati fi de acord cu legalizarea portului de arme de foc?

    • Hell Yes \:D/
      20
    • Nu.. Sunteti nebuni?
      41


Recommended Posts

Sau sunteti de acceasi parere cu mine ca romanii sunt mult prea iresponsabili incat sa li se mai dea si arme de foc pe mana?

same ideea!

ar fi chiar culmea sa mai se legalizeze si chestia asta.Pentru asa ceva(daca tii sa ai neaparat arma la tine) exista examenul de port arma(dar in plus trebuie sa ai si o functie care sa-ti permita acest lucru,asa stiam eu)

Un roman e destul de nebun si cu mainile goale...dar sa mai aiba si arme la el e chiar exagerare

Voted contra!

Link to comment
Share on other sites

hell NO !! ar tine 3 ore buletinul de stiri de la ora 17 8-|

eu cred ca ar face un post special numai pt asa ceva =)) mai in gluma mai in serios cu timpul portul de arma va fi legal si la noi.atata timp cat il ti doar pt auto aparare nu vad care ar fi problema :whistle:

Link to comment
Share on other sites

HELL NO. Cum e aiurea cu toti tiganii care fura pe strazi, cum ar fi sa aiba si arme..../:)

crezi ca nu au?

nu votez nimic pentru ca nu ma intereseaza..

desi nu m-ar deranja sa am un deagle cand vin la 5 dimineata acasa pe o alee intunecata..

"da shefu, stai sa scot portofelu` si iti dau toti banii.. POC headshot"

Link to comment
Share on other sites

Hell Yes as fi de acord sa am pistol la mine si sa nu`mi zica nimeni nimic :D ...si daca ar fi sa ne impuscam ca americanii aia , oricum sa fim seriosi k te`ar durea mai rau daca ai fi injunghiat(yo am avut "norocul"sa fiu "taiat" si nu`i misto deloc...asa un glont nu`i mare prb )

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...