Jump to content
Cenzurat

Dedicații muzicale !

Recommended Posts

Guest Thunder™

Buna Idee Cenzurat... GG omule... vad k esti plin de idei bune... acum niste dedicatii de la mine... :D

1. B.U.G. Mafia - Capu Sus ---> Pt. toti care au suspend aiurea si fara nici o vina sau prea usor luat...

2. B.U.G. Mafia feat. Cheloo - Limbaj de cartier ---> Pt. toti dusmanii dak am...

3. Zale - Cum produc ---> Pt. toti cei care stau la trade cu orele si uita de lvl... (asa k mine)

4. Arssura feat. Griffo - Diferit ---> Pt. toti cei care asculta manele... Lasati-va...

5. Avril Lavigne - Complicated ---> Pt. toti cei care cred k viata este grea si complicata...

6. Pink Floyd - Another Brick In The Wall ---> Pt. toti cei care ink sunt la scoala si care il loc sa se duca la scoala stau aks sau la sala si se joak mu... (asa k mine)

7. E.M.I.L. feat. Bucht - Noaptea ---> Pt. toti carora le place viata de noapte... si muzik rock...

8. Flipsyde - Happy Birthday ---> Pt. toti... La Multi Ani...!!!

9. Cypress Hill - Marijuana Locos ---> Pt. toti cei carora le place iarba... WeeD LoveR!!!

10. Skizzo Skillz - Umblu Teleleu ---> Pt. toti cei care o ard aiurea toata ziua... asa zi-si frecatori de menta...

11. Ombladon feat. Raku - Egali din Nastere ---> Pt. toti cei care se cred mai presus pt k au charuri mari, seturi full si cik sunt maestri...

12. Cheloo - Vicii ---> Pt. toti... pt. k fiecare are un viciu... fiecare...!!!

13. B.U.G. Mafia - Pantelimonu Petrece ---> Pt. toti fratii mei... love my bro!!!

Cam atat... deja ma doare mana si m-am plicitisit sa tot scriu... :D

BFT ALL!!!

:beer:

ACUM VAD... IMI PLACE PE LINKMANIA... E PLIN DE ROACKERI PLETOSI ( SI YO-S IN RANDU LOR )... SI DE RAPERI ADEVARATI... TRAIASCA MUZIK ROCK (HEAVY METAL, METAL, GOTHIC, BLACK, ORICE...) SI HIP-HOP (UNDERGROUND-U NOSTRU IUBIT... UNDER-U ROMANESC...)... ACEASTA E MUZIK ADEVARATA... BV FRATILOR... TOT ASA...

PS: SA NU UITAM... ANTI - MANELE... :D

PSS: BFT ALL!!!

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Ptr nevasta :D Joe Cocker - You Are So Beautifull To Me

and : Kanye West and Jay-Z - Never Let Me Down

50cent-get in my car

Jay Z - Rock Star

and all Parazitii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...