Jump to content
Cenzurat

Dedicații muzicale !

Recommended Posts

Cum mi-a placut teribil topicul de la JA , am zis ca nu ar strica nici aici un astfel de topic . Ideea este simpla uploadati melodiile voastre preferate si dedicatile : unui prieten bun , guildei , dusmanilor , sau altora . Cand vreti sa spuneti ceva despre o dedicatie al unui user incercati sa nu faceti spam cu doua trei cuvinte .
Eu am gusturi de muzica mai diferite , asa ca nu le voi posta , in schimb sper ca am facut o selectie buna cu ce am gasit prin calculator :

Green_Day_-_I_Fought_The_Law - pentru cei care au luat suspend (sau nu) si s-au luptat (se lupta) cu adminii .
good_charlotte-the_truth - pentru cei care cer adevarul in legatura cu diverse..
good_charlotte-we_believe - pentru cei care inca mai spera la o comunitate frumoasa
Manele sunt interzise.
Don_Baxter_-_O_sa_fie_bine - Pentru cei care au luat suspend , care au fost tradati , sau pedepsiti pe nedrept
- Pentru prieteni
- Pentru dusmani (daca sunt) si cei care imi vor capul

hello2.gif Music is the key hello2.gif


Am scos linkurile.

Edited by iTi
Link to comment
Share on other sites

Eu fac dupa modelul JA , care merge fantastic . In plus se poate vedea numele melodiei in stanga-jos cand mouse-ul este peste link , si se poate pune langa link in caz ca uni au deja mp3-ul . Si nu toti au aceleasi melodii in pc , si nu e atat de greu sa uploadezi . Aici se vede diferenta dintre implicare/comunitate si spameri (lenea..) , exemplu : JA , unde este de minune .

ma iubeste femeile pt elfe ? rofl1.gif
:D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...