Jump to content
MurDoc

Michael Jackson se descompune !

Recommended Posts

mie nu mi se pare deloc amuzant, este chiar trist, mai trist este faptul ca unii isi bat joc de el si de situatia in care se afla, Michael a incantat sufletele oamenilor care i-au ascultat muzica cum doar foarte putini alti artisti au reusit la randul lor sa o faca...cum zice si Christian, unele isi doresc sanii mai mari, altii penisul...ba chiar unii isi doresc o schimbare de SEX...omul a avut un vis, sa fie alb...a fost supus unor presiuni imense care l-au facut sa recurga la aceste operatii...numai respect pentru el, munca lui si faptul ca a rezistat atata in ciuda tuturor presiunilor la care a fost supus.

You are not alone !

Link to comment

Are o voce super, imi pare rau pentru el, am prins vremurile in care fetele lesinau cand il vedeau intr-un concert, a fost mare si imi pare rau ca s-a "ramolit" in halul asta. Nici scandalurile media nu i-au facut bine, cu acuzatiile de pedofilie si mai ales operatiile repetate la care se spune ca s-a supus... sincer eu am indoieli si asupra acestora.. din cate am inteles albirea pielii lui se datoreaza (dupa spusele lui) unei boli de piele, si n u unor operatii... poate omul e numai bolnav si voi il invinuiti aici de zor...

oricum ma intristeaza sa vad un idol pus asa la pamant... sper sa isi revina cumva

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...