Jump to content
MurDoc

Michael Jackson se descompune !

Recommended Posts

Michael se descompune!

Pana acum s-a ferit de bliturile aparatelor de fotografiat, iar detaliile dezastrului lasat pe chipul si trupul lui Michael Jackson de zecile de operatii estetice au ramas o vreme ascunse.

Insa la ultima iesire in public - ceremonia World Music Awards - a devenit certitudine: megastarul se descompune.

Fotoreporterii cotidianului german Bild au surprins in mai multe poze detalii ce vin sa sustina ipoteza conform careia trupul si chipul lui Michael “se destrama”:

- starul de 48 de ani a chelit si poarta peruca. Alta explicatie nu poate exista pentru plasa ciudata lipita pe fruntea lui, decat ca e acolo ca suport pentru parul artificial menit sa ascunda faptul ca a chelit;

- are unghii de om batran si bolnav, colorate intr-un maroniu intunecat;

- fata pare ca i se topeste, anumite trasaturi i se estompeaza, santurile de deasupra gurii si de pe nas i se adancesc;

- e foarte palid. Chiar mai palid decat un alb. Iar daca ne gandim ca la origine Michael este negru, asta nu pare deloc normal...

Transforma-rile prin care a trecut vedeta sunt incredibile

Sursa: Click

Link to comment

Michael se descompune!

Pana acum s-a ferit de bliturile aparatelor de fotografiat, iar detaliile dezastrului lasat pe chipul si trupul lui Michael Jackson de zecile de operatii estetice au ramas o vreme ascunse.

Insa la ultima iesire in public - ceremonia World Music Awards - a devenit certitudine: megastarul se descompune.

Fotoreporterii cotidianului german Bild au surprins in mai multe poze detalii ce vin sa sustina ipoteza conform careia trupul si chipul lui Michael “se destrama”:

- starul de 48 de ani a chelit si poarta peruca. Alta explicatie nu poate exista pentru plasa ciudata lipita pe fruntea lui, decat ca e acolo ca suport pentru parul artificial menit sa ascunda faptul ca a chelit;

- are unghii de om batran si bolnav, colorate intr-un maroniu intunecat;

- fata pare ca i se topeste, anumite trasaturi i se estompeaza, santurile de deasupra gurii si de pe nas i se adancesc;

- e foarte palid. Chiar mai palid decat un alb. Iar daca ne gandim ca la origine Michael este negru, asta nu pare deloc normal...

Transforma-rile prin care a trecut vedeta sunt incredibile

Sursa: Click

omfg :rofl1:

Link to comment

2 lucruri merita omul acesta:

1. respect

2. putina intimitate

pe scurt, michael jackson este o bijuterie pentru ceea ce inseamna muzica. nu degeaba i se spune regele pop-ului. iar faptul ca arata asa cum arata este deja o pedeapsa (defapt, pentru ce pedeapsa? a vrut sa fie alb, altele isi maresc sanii, altii penisul... el a vrut alta culoare. e impotriva legii?).

Link to comment

2 lucruri merita omul acesta:

1. respect

2. putina intimitate

pe scurt, michael jackson este o bijuterie pentru ceea ce inseamna muzica. nu degeaba i se spune regele pop-ului. iar faptul ca arata asa cum arata este deja o pedeapsa (defapt, pentru ce pedeapsa? a vrut sa fie alb, altele isi maresc sanii, altii penisul... el a vrut alta culoare. e impotriva legii?).

adevarat

Link to comment

2 lucruri merita omul acesta:

1. respect

2. putina intimitate

pe scurt, michael jackson este o bijuterie pentru ceea ce inseamna muzica. nu degeaba i se spune regele pop-ului. iar faptul ca arata asa cum arata este deja o pedeapsa (defapt, pentru ce pedeapsa? a vrut sa fie alb, altele isi maresc sanii, altii penisul... el a vrut alta culoare. e impotriva legii?).

Subscriu.

Mi se pare o idititenie sa nu iti placa muzica lui din cauza ca nu iti place cum arata... totusi ma intreb de ce a ajuns asa... operatii de proasta calitate?Sau...?

Link to comment

si-a facut-o cu mana lui :P a insistat sa fie alb, daca ramanea cum l-a lasat Dumnezeu ar fi avut parte de acelasi respect si admiratie !

Poate chiar mai mult. Chestia cu operatiile estetice a fost lucrul care i-a stricat imaginea cel mai tare, dupa scandalul in care a fost acuzat de molestarea copiilor.

Link to comment

hmm era o melodie Dead Man Walking :)

Tare replica asta.

On Topic: Intradevar a fost si este prin albumele sale un cantaret de valoare dar ca om ma indoiesc, ma refer la (zic eu) rusinea de el insusi, si nu la aberatii despre ce s-a zis cu minori si chestii de genu; nu cred ca ar putea face asa ceva.

Link to comment

lasatil ma in pace, asta e naspa de el insa nu putem uita ca a fost cineva ..

mie imi place genu pop am toate albumele imi plac..ba chiar si catva dintre prieteni mei sunt fani ai lui MJ chiar incepuse o febra mj intre noi :)

dar na asta e sa dus ...macar ramanem cu muzica si filmele ca amintire :|

Link to comment

2 lucruri merita omul acesta:

1. respect

2. putina intimitate

pe scurt, michael jackson este o bijuterie pentru ceea ce inseamna muzica. nu degeaba i se spune regele pop-ului. iar faptul ca arata asa cum arata este deja o pedeapsa (defapt, pentru ce pedeapsa? a vrut sa fie alb, altele isi maresc sanii, altii penisul... el a vrut alta culoare. e impotriva legii?).

indeed.. zici bine ce spui (ca de obicei)

desi am indoieli ca muzica lui reprezinta arta.. tot merita acele lucruri.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...