Jump to content
silversky

Cel mai bun tracker românesc

Cel mai bun tracker românesc  

919 members have voted

  1. 1. Care este cel mai bun tracker românesc ?

    • Iplay
      277
    • Czone
      141
    • Torrentbits
      115
    • Share.Nimda
      11
    • Altă opţiune
      378


Recommended Posts

Guest cia_kingofnet

poate cineva sa ma invite pe sharereactor? cia_kingofnet@yahoo.co.uk 10q very much

Link to comment
Share on other sites

Guest catani84

Salut baieti...Am si eu o rugaminte la voi.. Care aveti timp un minut si cont pe iplay si/sau cunoasteti un admin acolo puneti si voi o intrebare. Pana alaltaieri aveam cont pe Iplay, 1 Terra Upload ratie de aproape 2 daca tin minte. Nu stiu ce s-a intamplat , se pare ca mi-au sters contul...desi nu stiu pentru ce motiv. Faceti-mi si mie rost de un mail de admin sau cineva din staff. Chiar sunt foarte curios din ce motiv mi s-a sters contul( daca a fost sters), mai ales dupa 1 Terra de upload si eu fiind user de mai mult de un an. Mersi mult...raman dator cu o bere la cine ma ajuta ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest dwHighflyer

dupa mine cel mai bun e czone acolo is elite member......dar cel mai bine organizat mi se pare iplay (aici sunt extreme user)......iar filezone-ul e foarte accesibil......

oftopic: am 4 inv pe torrentleech.org .....cine e interesat sa ma anuntze......dar vreau in schimb inv pe alte torrente in afara de czone ....iplay....filezone.....daca aveti pe filelist.org....e perfect....daca nu merge si un sharereactor.....ID: i3_highjumper

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...