Jump to content
silversky

Cel mai bun tracker românesc

Cel mai bun tracker românesc  

919 members have voted

  1. 1. Care este cel mai bun tracker românesc ?

    • Iplay
      277
    • Czone
      141
    • Torrentbits
      115
    • Share.Nimda
      11
    • Altă opţiune
      378


Recommended Posts

Guest Andretti

Un tracker care a luat nastere de curand este http://www.rochelle-ltd.com/ . De saptamana viitoare va avea domeniu .ro si un server destul de puernic. Va fi singurul unde se vor organiza concursuri cu premii constand in echipamente IT. Va asteptam. Merita sa aruncati o privire.

Nu mai bine la toata lumea !

Link to comment
Share on other sites

Un tracker care a luat nastere de curand este http://www.rochelle-ltd.com/ . De saptamana viitoare va avea domeniu .ro si un server destul de puernic. Va fi singurul unde se vor organiza concursuri cu premii constand in echipamente IT. Va asteptam. Merita sa aruncati o privire.

Nu mai bine la toata lumea !

Minti! cum sa zici asa ceva ma? cum SINGURU CARE ORGANIZEAZA ETC ... bullsh !! uitate putin la filezone.ro sa vezi .. mda .. mi sa suspendat contu` :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Iplay si czone sunt de rahat ca nu merge sa-ti faci conturi pe ele.Mie imi place trackerul filezone.(www.filezone.ro).Daca poate sa-mi dea si mie cineva o invitatie Iplay o sa intru si pe ala!

daca nu ai cont nu inseamna k e de rahat ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Andretti

Minti! cum sa zici asa ceva ma? cum SINGURU CARE ORGANIZEAZA ETC ... bullsh !! uitate putin la filezone.ro sa vezi .. mda .. mi sa suspendat contu` :comp2:

Poate ma insel in legatura cu organizarea concursurilor. My bad! :( Daca este cineva capabil de rangul de uploader sau se pricepe la PhotoShop sau baze de date rog sa ma contacteze.

YM ID: hollow_team

Link to comment
Share on other sites

Guest un1cOoL

Am cont pe multe trackere romanesti si cele carre imi plac mult si care banuiesc eu ca sunt si cele mai bune ( in sensul ca au design placut, staff care se ocupa de site si releasuri noi, ... dar si mai vechi dar bune ) ar fi iPlay, filezone si... poate si czone

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...