Jump to content
Lancelot

Personajul care v-a influentat cel mai mult adolescenta

Recommended Posts

Guest bogdan2222

Tatal meu , tace si face , destept rau , ambitie mai mare ca a lui nu am intalnit , foarte inteligent , parolist , nu e inchis la minte . are si minusuri (nimeni nu e perfect....). Dar el a fost este si va fi idealul meu in viata.

Link to comment
Share on other sites

Personajul meu preferat ( din adolescenta) se gaseste intr-o carte .. Myamoto Musashi .. Un fel de samurai filozof care pe langa Calea Sabiei a ales si calea gandirii si progreseaza atat fizic cat si mental de o maniera surprinzatoare.

Copile creca ai avut o copialrie tare nefericita.....aveai tembelizor? si aku cand esti mare vrei sa te faci pres tarii?>

My Heroes

3-5 anii TV: scooby doo PC: Wolf

5-8 anii(perioada in care am devenit idiot) TV:spider-man,batman rulzz,Power Rangers,si era un film cu unu transforma in gandac

PC:AoE 1&2,MK 4(goro).

8-10 anii TV: incepusem sa ma uit la filme :D PC: mancam si dormeam AoE 1&2

10-12 anii TV:SongoKu PC: era AoE se extindea in viatza mea

12-16 anii TV: Constantin,Aslan,Aragon etc PC: pa AoE :((---welcome CS

peste 16 anii: -----------Fetele---------------

Link to comment
Share on other sites

Cand aveam eu 14 ani eram plictisit de toate tipurile de metal, mi se pareau, cum sa zic... Fumate. Am avut idoli doar in adolescenta mai tarzie, la 16 ani. Anume am descoperit formatia Slipknot. Primul meu album a fost "Mate.Feed.Kill.Repeat". Aparuse in '97. Mi s-a parut un gen revolutionar de muzica. Apoi am mai avut cateva albume, cum ar fi "IOWA" si "Vol.3: The Subliminal Verses". De-atunci ascult eu Slipknot.

Acuma, primul idol din formatie a fost, logic, solistul. (Corey - vezi semnatura) Apoi am avut o perioada in care mi-a placut Sid (DJ-ul), iar de anul trecut vad ceva deosebit la Craig. ;)

In concluzie, idolul meu din adolescenta, solistul din Slipknot (Corey). :)

Link to comment
Share on other sites

Personajul meu preferat ( din adolescenta) se gaseste intr-o carte .. Myamoto Musashi .. Un fel de samurai filozof care pe langa Calea Sabiei a ales si calea gandirii si progreseaza atat fizic cat si mental de o maniera surprinzatoare.

Copile creca ai avut o copialrie tare nefericita.....aveai tembelizor? si aku cand esti mare vrei sa te faci pres tarii?>

My Heroes

3-5 anii TV: scooby doo PC: Wolf

5-8 anii(perioada in care am devenit idiot) TV:spider-man,batman rulzz,Power Rangers,si era un film cu unu transforma in gandac

PC:AoE 1&2,MK 4(goro).

8-10 anii TV: incepusem sa ma uit la filme :D PC: mancam si dormeam AoE 1&2

10-12 anii TV:SongoKu PC: era AoE se extindea in viatza mea

12-16 anii TV: Constantin,Aslan,Aragon etc PC: pa AoE :((---welcome CS

peste 16 anii: -----------Fetele---------------

Tinere: Unu la mana: Gusturile nu se discuta.

Doi la mana: Lancelot are o varsta ... eu cred ca i-ash putea zice sar'na ;).

Trei la mana: N-ai tu de unde sti ca a avut o copilarie nefericita ... el a ales sa se uite la ce sa uitat :right: .

Link to comment
Share on other sites

Personajul meu preferat ( din adolescenta) se gaseste intr-o carte .. Myamoto Musashi .. Un fel de samurai filozof care pe langa Calea Sabiei a ales si calea gandirii si progreseaza atat fizic cat si mental de o maniera surprinzatoare.

Copile creca ai avut o copialrie tare nefericita.....aveai tembelizor? si aku cand esti mare vrei sa te faci pres tarii?>

My Heroes

3-5 anii TV: scooby doo PC: Wolf

5-8 anii(perioada in care am devenit idiot) TV:spider-man,batman rulzz,Power Rangers,si era un film cu unu transforma in gandac

PC:AoE 1&2,MK 4(goro).

8-10 anii TV: incepusem sa ma uit la filme :D PC: mancam si dormeam AoE 1&2

10-12 anii TV:SongoKu PC: era AoE se extindea in viatza mea

12-16 anii TV: Constantin,Aslan,Aragon etc PC: pa AoE :((---welcome CS

peste 16 anii: -----------Fetele---------------

1Du-te inapoi in canal si la era AOE sau pardon la tine e era AOLEU

2 Sa inteleg ca dupa 16 ani ai murit? ca la ce scrii tu pe acolo e clar ca ai trait in lumea desenelor animate si acum te vezi cu Sandy Bell?

3 Lol bai minorule (btw cred ca ai ramas blocat in perioada 5-8 ani dar nu sunt sigur :error:

Link to comment
Share on other sites

MIC:

Tarzan tata, pe la 6 ani citeam toate cartile cu "maimuta alba".

Apoi Lacatus... toti prietenii se bateau p-afara care sa fie Hagi, eu nu prea-i intelegeam... vroiam sa fiu doar Lacatus

Mai incolo capitanul Nemo, al lui Jules Vernes...

Adolescent: Schumi si iarasi Lacatus, ca idoli.

mi-au placut eliade, rudolf steiner si altii, dar nu puteam sa-i consider eroi... tot astia din sport imi dadeau acel thrill care te face sa iti doresti sa-i urmezi...

@ Legacy

"12-16 anii TV: Constantin,Aslan,Aragon etc PC: pa AoE sad.gif(---welcome CS

peste 16 anii: -----------Fetele---------------"

daca tot esti singurul care si la un post de genul asta te dai "rotund" si jignesti pe altii... nu ne ramane decat sa-ti dorim cu totii sa ajungi sa-ti implinesti visul de a deveni exact precum idolii tai de la 16 anisori incolo... sa devii fetitza tuturor :gun:

Link to comment
Share on other sites

Din 99 pana prin 2003, idolul meu era Eminem :D

Tot timpu vorbeam de el, toata ziua ascultam eminem, eram OBSEDAT, Stan style ! :D

Dar dupa 2003 mi`a trecut, am continuat sa ascult Eminem, dar nu intr`un mod fanatic.

In momentul de fatza nu am idoli :)

Idolul meu sunt eu :D Nu privesc la cineva, nu doresc sa fiu ca cineva. Ceea ce imi rezerva viitoru, asa sa fie :D

Link to comment
Share on other sites

pe mine m-au influentat foarte mult desenele animate cand eram mic !

Daca il mai tineti minte pe Capitan Planet --- ce mai model era ! Exact ca el vroiam sa ajung :D

nice dude :right: si mie imi placeau desenele animate cand eram mic (mai mic de 8 ani :P ),in general de la ele am invatat engleza.

De pe la 8 ani in sus m-au influentat mult jucatori de la Steaua(cum a spus si Dani),doream sa ajung si eu mare fotbalist.Azi am ajuns sa joc fotbal pe terenurile de prin oras la mine si tot sa ma uit la jucatori de la Steaua ;;)

Si in legatura cu muzica....foarte mult house si destule alte tipuri(fara manele :sef: :sef: )

Link to comment
Share on other sites

Tinere: Unu la mana: Gusturile nu se discuta.

Doi la mana: Lancelot are o varsta ... eu cred ca i-ash putea zice sar'na ;).

Trei la mana: N-ai tu de unde sti ca a avut o copilarie nefericita ... el a ales sa se uite la ce sa uitat :right: .

1 la mana: sunt de acord ca gusturile nu se discuta

2 la mana: sry Lancelot...dar nu te baga unde nu iti fierbe oala dev :tiphat:

3 la mana: ai spus ca are o varsta lancelot creca de aia citea...ca copii dupa revolutie :)

Idolul meu sunt eu :D Nu privesc la cineva, nu doresc sa fiu ca cineva.

Link to comment
Share on other sites

Din 99 pana prin 2003, idolul meu era Eminem :D

Tot timpu vorbeam de el, toata ziua ascultam eminem, eram OBSEDAT, Stan style ! :D

Dar dupa 2003 mi`a trecut, am continuat sa ascult Eminem, dar nu intr`un mod fanatic.

In momentul de fatza nu am idoli :)

Idolul meu sunt eu :D Nu privesc la cineva, nu doresc sa fiu ca cineva. Ceea ce imi rezerva viitoru, asa sa fie :D

Exact asa este si in cazul meu. :right: Numai ca eu am ascultat Eminem si am fost innebunita de el de la o varsta mult mai frageda :D ...dar din fericire acum 2-3 ani am reusit sa'mi revin. Nu am nici un idol . Unicul meu exemplu sunt eu. Nu merita sa copiez pe nimeni ..in felul acesta ash trai viata altcuiva, de ce sa nu o traiesc eu pe a mea..diferita de a tuturor celorlalti...?! :kar: Fi unic, fi TU ! ;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...