Jump to content
Lancelot

;;)

Recommended Posts

Guest »Intruder of SL

Superficialitatea, nepasarea crasa, incapatzanarea (da, uneori sunt prea incapatzanat) si cam atat. Restul e ok.

Link to comment
Share on other sites

as vrea... sa pot fi eu in societatea asta de 2 bani, sa nu trebuiasca sa ma ridic la asteptarile nimanui decat ale mele... as vrea sa fiu mai putin intepatoare, as vrea sa am rabdare cu cei care merita, as vrea sa nu fiu asa de repezita si de artagoasa, as vrea sa stiu sa menajez omul si sa nu-i spun in fata tot ce cred, as vrea sa... sa pot sa ma desprind din ritmul infernal al vietii mele macar pentru o zi... as vrea sa fiu... fara cicatrici, mai naiva, mai pura la suflet...

dreams...

Link to comment
Share on other sites

maybe sa nu mai fiu lenes, sa ma enervez din cand in cand, sa nu mai las treburile pt. mai tarziu, sa fiu mai intelegator si inca multe altele :P

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa fiu mai putin timid si sa am ceva mai mult curaj... ballz, cum se zice :)

Timiditatea - un defect al oamenilor mari.

Tupeul - defectul oamenilor mici.

:photo:

Mie mi-ar placea sa nu mai fiu asa stresat cand fac ceva important (pt mine).

Adica nu ma pot concentra, imi tremura mainile etc.

Link to comment
Share on other sites

As vrea ca timpul sa nu mai treaca atat de repede pe langa mine fara ca eu sa apuc sa fac lucrurile importante pentru mine. As vrea sa nu mai am tendinta de a amana rezolvarea unor probleme importante. As vrea sa fiu mai sigur pe mine. As vrea uneori sa rad mai mult, sa fiu mai vesel.

Sincer as vrea multe si numai legat de mine. Nimeni nu poate spune sincer ca e multumit 100% de persoana sa fara sa fie o persoana infumurta si ignoranta cu sine insasi. Important e sa descoperi lucrurile rele la timp si sa ai vointa si puterea necesara sa le indrepti. Altminteri....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...