Jump to content
Lancelot

;;)

Recommended Posts

Hmm cateodata stai si te gandesti... Oare ce ai vrea sa schimbi la tine ca sa fi mai bun?

EU de exemplu.... hmm egoncetrismul.. suficienta care ma mai caracterizeaza uneori.. Hmm simtul exagerat al umorului care devine uneori cam deplasat:D

Hmmm m-am gandit bine. Sunt prea egosit sa schimb atatea.Doar o chestie ar fi deajuns

Link to comment
Share on other sites

mi-ar place sa nu mai fiu asa selectiv sa ma pot bucura de lucrusoarele simple si sa nu mai fiu eu ala care nu rade la o poza un banc o idee sau un filmulet care sunt vechi de pe vremea cand era bunicu fecior

nu mai pot rade la bancuri de genu "mama lui Banel Nicolita a fost cea mai dorita femeie in seara meciului steaua vs real madrid majoritatea stelistilor au pomenint-o macar odata" ( NU SUNT STELIST ) nu pot sta in preajma unor oameni care incearca sa fie de acord cu mine in orice chiar daca sunt niste tampenii inutile, care incearca sa aiba hobbyurile mele ( find your own !!! ) mai pe scurt nu imi plac cei care se lingusesc pe langa mine sau imi cauta prietenia dandu-mi dreptate in orice fac

asta as vrea sa schimb

Link to comment
Share on other sites

as vrea sa reusesc sa-mi depasesc timiditatea, uneori dulce, dar in majoritatea cazurilor suparatoare. as vrea sa imi arunc lenea intr-un colt al camerei. as vrea uneori sa nu uit sa ma bucur de lucrurile simple ale vietii si sa nu incerc sa teoretizez prea mult. as vrea sa iau oamenii asa cum sunt si sa nu incerc sa-i schimb. as vrea sa am ambitie si o incredere mai mare in mine.

as vrea sa pot sa iubesc neconditionat.

as vrea sa invat sa cant la chitara.

oricum, si fara toate lucrurile astea, tind spre perfectiune :P. cateodata as vrea sa nu mai vreau tot timpul mai mult, dar asta n-as schimba la mine nici in ruptul capului.

Link to comment
Share on other sites

Singurul lucru care as vrea sal schimb ar fi acela sa fiu putin mai timid...sa nu le mai spun lucrurilor pe nume de la bun inceput.in rest sunt multumit cu ce am

Daca as putea as vrea sa raman toata viata un copil,fara griji,fara nervi,doar fun si iar fun(din pacate asta nu e posibil :( )

Link to comment
Share on other sites

Imi doresc mult sa nu mai fiu atata de gelos si posesiv, si nu stiu cum sa schimb asta. (daca stie cineva solutie, rog sa o spuna!!!)

Sa nu ma enervez asa de tare din orice, si sa ma pot controla cand sunt super nervos, nu sa se inegreasca totul si sa nu ma judec ce fac, pentru ca tot timpul imi pare rau de ceea ce fac in momentele acelea.

Imi doresc sa fiu mai putin ironic, sa am incredere in mine.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...